• خانه
  • /
  • پشتیبانی وردپرس | پشتیبانی سایت – از سال 89 تا ∞

پشتیبانی وردپرس | پشتیبانی سایت – از سال 89 تا ∞

پشتیبانی سایت

خدمات پشتیبانی سایت وردپرس

پشتیبانی سایت و پشتیبانی وردپرس تنها خدماتی هستند که بقا و دوام وب سایت شما را تضمین می کنند. بنابراین اگر می خواهید در وب سایت خود فعالیت طولانی مدتی داشته باشید باید از خدمات پشتیبانی سایت بهره مند شوید زیرا راه دیگری برای سالم نگه داشتن سایت شما وجود ندارد. وب سایت ها را می توان در وهله اول با بالاترین سطح کیفی فنی و امنیتی در مسیر رشد و توسعه قرار داد. بنابراین پشتیبانی فنی و امنیت وردپرس را از ارکان اصلی سایت در نظر بگیرید.

تنظیمات وردپرس

افزایش سرعت وردپرس

افزایش امنیت وردپرس

بررسی عملکرد کلی سایت

طراحی قالب وردپرس

تعمیرات وردپرس

پایداری وردپرس

سئو وردپرس

مهارت های تیم پشتیبان وردپرس
html
css
js
php
wordpress
git
seo

چرا باید از خدمات پشتیبانی وردپرس اسپرلوس استفاده کنم؟

اسپرلوس به عنوان یک شرکت برنامه نویسی در کرمان دارای گواهینامه های معتبر در زمینه طراحی سایت ، خدمات سئو سایت و پشتیبانی سایت می باشد که از سال 1389 فعالیت خود را آغاز کرده و با شرکت های بزرگ و مطرح همکاری داشته و توانسته رضایت تمامی کارفرمایان خود را جلب کند. تیم اصلی ما متشکل از کارشناسان خبره وردپرس است و ما تضمین می‌کنیم که همه چیزهایی را که برای نگهداری، پشتیبانی و محافظت از وب‌سایت وردپرس خود نیاز دارید، در اختیار داریم و از وب‌سایت شما به طور کامل مراقبت می‌کنیم.

مهم ترین خدمات ما در پشتیبانی سایت وردپرسی

کافیست مشکلات وردپرس خود را مطرح نمایید!

سایت من سرعت لود پایینی دارد
سایت من Down شده است
مشکلات فنی زیادی در سایت دارم
من نیاز به سفارشی سازی قالب دارم.
من نیاز به طراحی لندینگ پیج دارم
سایت من در موبایل ریسپانسیو نیست
سایت من هک شده است.

پشتیبانی سایت و توسعه وبسایت

خیلی از شماها قطعا به این تجربه رسیدید که توسعه و رشد وبسایت به یک پشتیبانی سایت همیشگی نیاز دارد و همیشه به یک پشتیبان وردپرس که وبسایت را بررسی و ایرادات آن را برطرف کند ، نیاز هست. مشکل این است که تنها 5 درصد از وب سایت ها می توانند موفق شوند زیرا تا حدودی با موضوعات سئو وردپرس آشنا هستند و وب سایت خود را در وضعیت خوبی قرار می دهند. خیلی از شماها قطعا به این تجربه رسیدید که توسعه و رشد وبسایت به یک پشتیبانی سایت همیشگی نیاز دارد و همیشه به یک پشتیبان وردپرس که وبسایت را بررسی و ایرادات آن را برطرف کند ، نیاز هست. مشکل این است که تنها 5 درصد از وب سایت ها می توانند موفق شوند زیرا تا حدودی با موضوعات سئو وردپرس آشنا هستند و وب سایت خود را در وضعیت خوبی قرار می دهند. یک وب سایت هر چقدر حرفه ای طراحی شده باشد به طور حتم برای ادامه مسیر نیازمند نگهدار و توسعه ست که نقش پشتیبان سایت در اینجا میتواندبه شما در رشد کسب و کارتان کمک کند.  این بخش سئو دارای موضوعات خاصی است که این توضیح مناسب نیست.

به کمک یک مشاور یا پشتیبان سایت نیاز دارید؟

شماره تماس خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم!

یک خودرو را در نظر بگیرید که به صورت دوره ای نیاز به سرویس و تعمیر و نگهداری دارد و علاوه بر آن جهت جلوگیری از سرقت خودرو لازم است موارد امنیتی و حفاظتی آن انجام شود. در غیر اینصورت ضررهای هنگفتی را باید متحمل شوید. یک سایت وردپرسی نیز چنین است. اگر به صورت ماهانه و منظم سرویس و نگهداری و اقدامات امنیتی آن انجام نشود ممکن است به مرور زمان دچار خرابی شده و به درستی کار نکند و نتوانید خدمات و محصولات را، آن طور که باید به مشتری ارائه دهید و شما متضرر شده و سایت و مشتریان خود را از دست خواهید داد.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که از قالب و تعدادی افزونه ساخته شده است. اگر تعمیر و نگهداری، بروزرسانی و موارد امنیتی به طور منظم و ماهانه انجام نشود تمام قسمت های اصلی سایت از کار می افتد و خطاها و باگ های زیادی ایجاد شده و از همه مهمتر، سایت توسط بدافزار ها دچار هک شده و به طور کامل از بین می رود. استفاده از خدمات پشتیبانی فنی سایت وردپرس، سایت شما را از بروز مشکلات این چنینی حفظ می کند و همچنین باعث می شود کاربران بهتر با سایت شما ارتباط برقرار کرده و شانس فروش شما را نیز افزایش می دهد.

بله، وردپرس از WooCommerce برای ایجاد فروشگاه استفاده می کند. و ما این سیستم را به طور کامل پشتیبانی می کنیم. و مشکلاتی که در ووکامرس وجود دارد را حل خواهیم کرد. تیم پشتیبانی فنی سایت ما سایت شما را از نظر بازاریابی دیجیتال بررسی می کند و راه حل هایی برای افزایش اعتماد مشتریان ارائه می دهد.

جهت استعلام هزینه میتوانید با شماره های 09135159056 و 03432266360 شرکت دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس تماس بگیرید.

  • پشتیبانی فنی
  • پشتیبانی محتوایی
  • پشتیبانی گرافیکی
  • پشتیبانی سئویی
  • پشتیبانی امنیتی

با کمک تیم قوی پشتیبانی وردپرس اسپرلوس می توانید به راحتی و سریع ترین تایم ممکن مشکلات وبسایت خود را برطرف کرده و به طور پیوسته سایت از لحاظ تکنیکال تحت آنالیز باشد.

سوالات متداول