طراحی سایت

Web design

از آنلاین شدن کسب و کار خود لذت ببرید...
 • طراحی سایت با دیزاین اختصاصی شما [❌اقساطی❌+پشتیبانی رایگان]

مجموعه اسپرلوس با برخورداری از یک تیم تخصصی و حرفه‌ای در زمینه طراحی انواع سایت می‌تواند در زمینه راه‌اندازی کسب و کار آنلاین به شما کمک کند. در صورتی که خواهان راه‌اندازی یک بیزینس آنلاین درجه یک هستید یا می‌خواهید بیزینس سنتی خود را مدرن و آنلاین، شرکت طراحی سایت اسپرلوس می‌تواند در کنار شما باشد تا بتوانید با آرامش و خاطری آسوده، از آنلاین شدن کسب و کار خود نهایت لذت را ببرید.

ثبت سفارش طراحی سایت  | شماره تماس خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم!

"*" indicates required fields

دنیای امروز، فرصتی بی‌نظیر برای کسب و کارهای اینترنتی فراهم کرده است و بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کارهای سنتی و حضوری هم به این نتیجه رسیده‌اند که برای بقا و سودآوری بیزینس خودشان، چاره‌ای جز عرضه محصولات و خدمات خود به صورت آنلاین ندارند. از زمانی که ویروس کرونا، مهمان خانه بشریت شد، سرعت آنلاین شدن بیزینس‌ها به میزان چشمگیری افزایش پیدا کرد. اکنون خیلی از مدیران، خواهان طراحی سایت حرفه‌ای برای کسب و کار خود هستند و دوست دارند سایتی جذاب راه‌اندازی کنند و گوی سبقت را از رقبای خود بربایند.

طراحی سایت

خلاصه مطالب صفحه را در صوت زیر بشنوید...

در ادامه در مورد دلایل اهمیت طراحی سایت برای کسب و کار صحبت خواهیم کرد و با خدمات تخصصی و خاص مجموعه اسپرلوس در زمینه طراحی سایت آشنا خواهیم شد. در صورتی که شما هم می‌خواهید یک بیزینس آنلاین راه اندازی کنید یا برای بیزینس حضوری خود، وب‌سایت راه اندازی کنید، تا پایان با ما همراه شوید.

 • اصلاً طراحی سایت چیست؟

مجموعه اسپرلوس با برخورداری از یک تیم تخصصی و حرفه‌ای در زمینه طراحی انواع سایت می‌تواند در زمینه راه‌اندازی کسب و کار آنلاین به شما کمک کند. در صورتی که خواهان راه‌اندازی یک بیزینس آنلاین درجه یک هستید یا می‌خواهید بیزینس سنتی خود را مدرن و آنلاین، شرکت طراحی سایت اسپرلوس می‌تواند در کنار شما باشد تا بتوانید با آرامش و خاطری آسوده، از آنلاین شدن کسب و کار خود نهایت لذت را ببرید.

طراحی سایت چیست؟
انواع طراحی سایت
 • انواع طراحی سایت در حالت کلی

اگر بخواهیم انواع طراحی سایت را به طور کلی بیان کنیم، می‌توانیم سایت‌ها را به دو دسته استاتیک (ایستا یا Static) و داینامیک (پویا یا Dynamic) تقسیم کنیم. در ادامه به خصوصیات این دو مدل وب‌سایت اشاره شده است:

سایت‌های ایستا یا استاتیک (Static):
سایت‌هایی هستند که امکان تغییر یا به‌روزرسانی محتوای آن‌ها توسط مدیر سایت وجود ندارد. اگر بخواهید به‌روزرسانی روی صفحات سایت انجام دهید، باید از طراحی سایت کمک بگیرید. از طرفی احتمال قرار گرفتن این سایت‌ها در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل، پایین است.

این ایستا بودن، هزینه بالایی به صاحب سایت تحمیل می‌کند؛ چون باید برای طراحی هر صفحه از طراحی کمک بگیرد و نمی‌تواند خودش تغییری در سایتش ایجاد کند.

سایت‌های پویا یا داینامیک (Dynamic):
سایت‌های پویا، سایت‌هایی هستند که پنل مدیریت دارند و امکان به‌روزرسانی سایت توسط مدیر سایت وجود دارد. ادمین سایت می‌تواند از طریق پنل مدیریت، محتوای مورد نظر خودش را حذف یا ویرایش کنید یا محتوای جدیدی اضافه نماید.اکثر سایت‌های امروزی، پویا هستند و با وجود سیستم مدیریت محتوای وردپرس، استفاده از سایت‌های استاتیک خیلی کم شده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مجموعه اسپرلوس، مجموعه‌ای تخصصی در حوزه طراحی انواع سایت

شرکت طراحی سایت در کرمان اسپرلوس، مجموعه‌ای منسجم و حرفه‌ای در حوزه خدمات مربوط به کسب و کارهای اینترنتی است. این مجموعه، کلکسیونی از خدمات به‌روز مثل طراحی سایت، سئو، دیجیتال مارکتینگ و سیستم ارتباط با مشتریان را به افراد و سازمان‌ها ارائه می‌دهد. یکی از مهم‌ترین خدمات اسپرلوس، طراحی سایت در کرمان و سراسر ایران است.

در صورتی که کسب و کار حضوری دارید و می‌خواهید سایت مناسب برای بیزینس خود را طراحی کنید یا اینکه اساساً می‌خواهید یک کسب و کار کاملاً آنلاین راه‌اندازی کنید، مجموعه اسپرلوس می‌تواند بهترین سایت ممکن برای کسب و کار شما را طراحی کند و در اختیار شما قرار دهد.

این مجموعه از نظر فنی و تخصصی، با هیچ محدودیتی روبرو نیست و توانایی طراحی انواع سایت را دارد. در ادامه این بخش تلاش می‌کنیم با انواع و اقسام سایت که مجموعه اسپرلوس توان طراحی آن را دارد، آشنا شویم.

Corporate site

سایت شرکتی

shopping site

سایت فروشگاهی

Service site

سایت خدماتی

Educational site

سایت آموزشی

Personal site

سایت شخصی

Organizational site

سایت سازمانی

WordPress site

سایت وردپرس

Dedicated site

سایت اختصاصی

News site

سایت خبری

Sport site

سایت ورزشی

طراحی انواع سایت شرکتی

Designing various corporate websites

یکی دیگر از انواع سایت که مجموعه اسپرلوس در طراحی و راه‌اندازی آن، تجربه و تخصص دارد، طراحی سایت شرکتی است. معمولاً در دنیای امروز شرکت‌ها و سازمان‌های کوچک و بزرگ هم برای طراحی سایت اختصاصی خود اقدام می‌کنند. البته معمولاً در این سایت‌ها هیچ محصول یا خدمت خاصی عرضه نمی‌شود. شرکت‌ها صرفاً برای برندسازی، افزایش اعتبار، ارائه اطلاعات بیشتر در مورد  برند، محصولات و حوزه فعالیت خود و همچنین تعامل بهتر با مشتریان عمده و بزرگ داخلی و خارجی، اقدام به راه‌اندازی سایت می‌کنند.

یکی از مدل‌های معروف بازاریابی، «بازاریابی برند» است. در این مدل از بازاریابی، شرکت‌ها قصد فروش محصولات و خدمات خود را ندارند و می‌خواهند مشتریان هدف را با برند خود آشنا کنند. بعضی از شرکت‌ها و سازمان‌ها بزرگ از طریق طراحی سایت، در راستای بازاریابی برند فعالیت می‌کنند.

مجموعه اسپرلوس به واسطه تجربه و  تخصص بالای خود در طراحی سایت شرکتی، می‌تواند سایتی جذاب، چشم‌نواز و مدرن برای کسب و کار شما راه‌اندازی کند تا از طریق آن بتوانید خیلی راحت به قلب مشتریان نفوذ و آن‌ها را برای خرید محصولات و خدمات، متقاعد کنید.

طراحی سایت فروشگاهی در اسپرلوس

Designing an online store website in Esperlos

امروزه بسیاری از فروشگاه‌ها و کسب و کارهای سنتی تصمیم گرفته‌اند سایت خود را راه‌اندازی کنند و محصولات و خدمات خود را در این سایت به فروش برسانند. این دسته از افراد و کسب و کارها، می‌توانند با راه‌اندازی یک سایت فروشگاهی به هدف خود برسند. از طرفی سایت فروشگاهی برای کسانی که می‌خواهند بیزینس خود را صرفاً به صورت آنلاین راه‌اندازی کنند و محصولات خود را در این سایت به فروش برسانند هم مناسب است.

رقابت بین سایت‌های فروشگاهی واقعاً بالاست و اگر نتوانید از نظر طراحی، سرعت و کیفیت، مخاطبان هدف خود را راضی کنید، نمی‌توانید رقبای خود را پشت سر بگذارید یا رنک قابل قبولی در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل بگیرید.

متخصصان مجموعه اسپرلوس به واسطه تجربه و آگاهی بالایی که در زمینه طراحی انواع سایت فروشگاهی دارند، می‌توانند بهترین فروشگاه اینترنتی را برای شما راه اندازی کنند تا بتوانید محصولات خود را به راحتی در سایت عرضه کنید و به فروش برسانید. از طرفی فروشگاهی که متخصصان اسپرلوس برای شما طراحی می‌کنند، به گونه‌ای خواهد بود که بتوانید از طریق آن، رنک‌های خوبی در نتایج جستجوی گوگل بگیرید و سریع‌تر به فروش و درآمد مورد نظر خود برسید.

طراحی سایت خدماتی برای ارائه انواع و اقسام خدمات به مشتریان

Designing a service-oriented website to provide various types of services to customers

یکی دیگر از خدماتی که مجموعه اسپرلوس در زمینه طراحی سایت ارائه می‌دهد، طراحی انواع سایت خدماتی است. در صورتی که شرکت یا کسب و کار شما خدمات خاصی ارائه می‌دهد، می‌توانید با راه اندازی سایت، این خدمات را به شکل بهتر و بهینه‌تری ارائه دهید.

البته طراحی سایت خدماتی به صورت تخصصی و حرفه‌ای، کاری است که باید توسط افراد متخصص انجام شود تا از سوی گوگل به عنوان یک سایت بهینه شناخته شود و بتوانید پس از مدتی از طریق تولید محتوای درجه یک، به هدف خود برسید.

طراحی انواع سایت آموزشی

Designing various types of educational websites

طراحی سایت آموزشی یکی دیگر از تخصص‌های مجموعه اسپرلوس است. در صورتی که می‌خواهید یک مجموعه آموزشی راه اندازی کنید و به افراد علاقه‌ مند در سراسر ایران آموزش دهید، نیاز به یک سایت قوی دارید تا بتوانید از طریق آن خدمات خود را به شکل بهینه به کاربران ارائه دهید.

متخصصان اسپرلوس می‌توانید  طراحی سایت آموزشی را به گونه‌ای انجام دهند که بتوانید آموزش‌های خود را هم به صورت زنده و هم به صورت ضبط‌شده، در اختیار مخاطبان ارائه دهید. قطعاً سابقه‌ای که اسپرلوس در مورد طراحی انواع سایت آموزشی دارد، باعث می‌شود که بتواند سایتی کاربرپسند و گوگل پسند طراحی کند و در اختیار شما قرار دهد.

طراحی سایت شخصی ؛ بهترین راه برای ساخت برند شخصی

Designing a personal website; the best way to build a personal brand

در صورتی که می‌خواهید برند شخصی خودتان را بسازید، خودتان را معروف‌ تر کنید، اطلاعات بیشتری در مورد  خودتان به مخاطبان بدهید و افکار، ایده‌ها و نوشته‌های خود را منتشر کنید، طراحی سایت شخصی تا حدود زیادی می‌تواند شما را به هدفی که در سر دارید برساند.

متخصصان مجموعه اسپرلوس تاکنون سایت‌های شخصی متعدد و گوناگونی را طراحی و راه‌اندازی کرده‌اند و به همین دلیل می‌توانند سایت شخصی شما را هم با توجه به هدفی که در ذهن دارید، به زیباترین شکل طراحی کنند تا خیلی سریع در دل مخاطبان خود بنشینید و یک برند شخصی ناب و منحصر به فرد را در ذهن مخاطبان خود رقم بزنید.

طراحی سایت سازمانی ؛ نگرشی نوین در تعامل با کاربران و مشتریان

Designing an organizational website; a modern approach to interacting with users and customers

در صورتی که سازمان خاصی هستید و می‌خواهید تعامل خود با کاربران و مشتریان را بهبود ببخشید، خدمات طراحی سایت سازمانی مجموعه اسپرلوس می‌تواند تا حد زیادی به شما کمک کند. هر چه تعداد کاربران و مشتریانی که باید از سایت شما استفاده کنند، بیشتر باشد، قطعاً کار طراحی سایت حرفه‌ای‌تر می‌شود.

متخصصان اسپرلوس تاکنون چندین سایت سازمانی طراحی کرده‌اند و سابقه خوبی در این زمینه از خود به جای گذاشته‌اند. در صورتی که نیاز به طراحی سایت سازمانی به صورت حرفه‌ای و تخصصی دارید، متخصصان این مجموعه می‌توانند سایتی که نیاز دارید را به بهترین شکل طراحی کنند و در اختیارتان قرار دهند.

طراحی سایت وردپرس

Designing a WordPress website

در صورتی که می‌خواهید یک سایت وردپرسی داشته باشید و خدمات کسب و کار یا برند شخصی خود را از طریق آن انجام دهید، مجموعه اسپرلوس، خدمات خوب و  بهینه‌ای در زمینه طراحی سایت وردپرس ارائه می‌دهد که می‌توانید از این خدمات استفاده کنید و سایتی با طراحی جذاب تحویل بگیرید. این سایت وردپرسی تمام فاکتورهای مهم از نظر گوگل را خواهد داشت و به همین دلیل نیاز نیست که از هیچ جهت، احساس نگرانی کنید. می‌توانید با خاطری آسوده سفارش طراحی سایت وردپرس را در مجموعه اسپرلوس ثبت کنید.

سایت‌های وردپرسی با زبان برنامه‌نویسی PHP نوشته شده‌اند و به دلیل برخورداری از پلاگین‌های متعدد و متنوع، این قدرت و توانایی را دارند که طیف وسیعی از خواسته‌ها و انتظارهای مشتریان را پوشش دهند.

طراحی سایت اختصاصی ؛ یکی از برترین خدمات مجموعه اسپرلوس

Custom website design; one of the top services offered by the Aspirelus group

طراحی سایت اختصاصی یکی از مهم‌ترین و برترین خدماتی است که مجموعه اسپرلوس در زمینه طراحی سایت ارائه می‌دهد. در صورتی که تمایل دارید سایت‌تان به صورت کاملاً اختصاصی و با یک کدنویسی منحصر به فرد نوشته شود،  کافی است سفارش طراحی سایت اختصاصی خود را در مجموعه اسپرلوس ثبت کنید. این کار به صورت کاملاً حرفه‌ای انجام می‌شود تا نیاز واقعی مشتریان شما شناسایی شود و بر اساس آن نیاز، بهترین سایت ممکن طراحی شود و در اختیار شما قرار گیرد.

طراحی سایت خبری

Designing a news website.

در صورتی که می‌خواهید یک سایت خبری راه‌اندازی کنید و اخبار حوزه مورد علاقه خود را ارائه دهید، می‌توانید از خدمات طراحی سایت خبری مجموعه اسپرلوس استفاده کنید.

طراحی سایت ورزشی

Designing a sports website

اگر به مسائل ورزشی علاقه دارید و می‌خواهید یک سایت حرفه‌ای در حوزه ورزش داشته باشید و فعالیت‌های مورد نظر خود را در آن انجام دهید، لازم است بدانید که مجموعه اسپرلوس در زمینه طراحی سایت ورزشی هم خدمات خوبی ارائه می‌دهد و از طریق این خدمات می‌توانید سایت خود را تحویل بگیرید.

مشتریان اسپرلوس

کسب و کارهایی که به اسپرلوس اعتماد کردند
تماس با برترین مشاوران در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی پرتال،سئو و سایت و سیستم ارتباط با مشتری در سراسر کشور

09193768900

61%

بر اساس نظر کارشناسان گوگل، اگر کاربران در دسترسی به نسخه موبایل یک وب‌سایت مشکل داشته باشند، بخش قابل توجهی از آن‌ها (61 درصد کاربران) بعید است دوباره به آن وب‌سایت سر بزنند.

57%

57 درصد از کاربران اینترنت اعلام کرده‌اند که اگر نسخه موبایل وب‌سایت یک کسب و کار، مناسب و اثربخش نباشد، آن را به دیگران توصیه نخواهند کرد.

59%

پژوهش‌های شرکت ادوبی نشان می‌دهد که 59 درصد از افراد به سایت‌های زیبا و دارای طراحی خوب، اهمیت زیادی می‌دهند. اگر کاربران 15 دقیقه زمان داشته باشند، ترجیح می‌دهند این بازه زمانی را در سایت‌های زیبا و جذاب بگذرانند.

88%

در صورتی که یک سایت نتواند از نظر جذابیت، زیبایی، محتوا، محصول و سایر فاکتورها، نظر مخاطبان و مشتریان خود را جلب کند، 88 درصد از مشتریانش دیگر به آن سر نخواهند زد یا احتمال بازگشت مجدد آن‌ها، به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

75%

جالب است بدانید که 75 درصد از کاربران و مشتریان برای قضاوت در مورد میزان اعتبار یک شرکت یا کسب و کار، از سبک طراحی سایت آن بیزینس استفاده می‌کنند.

38%

در صورتی که محتوا یا سبک طراحی سایت جذاب نباشد، 38 درصد از کاربران دیگر با آن وب‌سایت تعامل نخواهند کرد.

94%

مطالعات نشان می‌دهد که 94 درصد از بازخوردهای منفی وب‌سایت‌ها، به نحوه طراحی سایت مربوط می‌شود.

39%

در صورتی که سرعت بارگذاری یک وب‌سایت پایین باشد، 39 درصد کاربران، تعامل با چنین سایتی را متوقف خواهند کرد.

50%

حدود 50 درصد کاربران اینترنت بر این باور هستند که طراحی سایت، نقش بسیار مهمی در نظر مخاطبان در مورد یک برند دارد.

84%

84.6 درصد از متخصصان طراحی وب سایت بر این باور هستند که طراحی سایت شلوغ، رایج‌ترین اشتباه کسب و کارهای کوچک است.

67%

67 درصد کاربران می‌گویند که اگر یک وب‌سایت با موبایل سازگار باشد، از آن خرید خواهند کرد.

59%

اکثر کاربران موبایل (59 درصد) انتظار دارند که یک وب‌سایت، ظرف مدت زمان 3 ثانیه یا کمتر، بارگذاری شود.

 • درباره اسپرلوس
موفقیت حاصل کار تیمی است اما شکست در تنهایی اتفاق می افتد

در سال 89 تعدادی از جوانان تحصیل‌کرده رشته IT دورهم جمع شده و یک تیم متخصص در حوزه برنامه‌نویسی و توسعه پرتال‌های سازمانی تحت وب را تشکیل داده و با نام شرکت آینده‌سازان فناوری هوشمند اسپرلوس فعالیت خود را آغاز کردند.
اسپرلوس از آن جهت برازنده‌ترین نام برای این مجموعه بود؛ زیرا همان‌طور که شاه شطرنج به‌عنوان نماد قدرت و هوش شناخته می‌شود، سرای شاهان نیز محلی است برای تجمع افراد تیزهوش و بااراده. همان‌گونه که هر مهره شطرنج در طول بازی با انجام حرکات منحصربه‌فرد خود باعث حرکت کل صفحه به سمت هدف نهایی یعنی برد خواهد شد. مجموعه ما نیز با بهره بردن از استعدادهای منحصربه‌فرد تک‌تک اعضا، برای رسیدن به مطلوب‌ترین نتیجه قدم برمی‌دارد.

درخواست خدمات

راهی که باید هر چه سریعتر رفت...

"*" indicates required fields

مزایای طراحی سایت برای افراد، شرکت‌ها و کسب و کارها

اکنون که با مفهوم طراحی سایت و انواع کلی سایت آشنا شدیم، بهتر است به این سوال پاسخ دهیم که چرا افراد، کسب و کارهای کوچک و بزرگ و شرکت‌های مختلف به طراحی سایت نیاز دارند؟ اصلاً طراحی سایت چه ارزشی برای افراد و بیزینس‌ها به همراه دارد؟ در ادامه تلاش می‌کنیم که به چند مورد از مهم‌ترین مزایای طراحی سایت بپردازیم:

مزایای طراحی سایت برای کسب و کارها و افراد

Benefits of website design for businesses and individuals

01.

برندسازی،

یکی از مهم‌ترین هدف‌ها برای طراحی انواع سایت

شرکت طراحی سایت در کرمان اسپرلوس، مجموعه‌ای منسجم و حرفه‌ای در حوزه خدمات مربوط به کسب و کارهای اینترنتی است. این مجموعه، کلکسیونی از خدمات به‌روز مثل طراحی سایت، سئو، دیجیتال مارکتینگ و سیستم ارتباط با مشتریان را به افراد و سازمان‌ها ارائه می‌دهد. یکی از مهم‌ترین خدمات اسپرلوس، طراحی سایت در کرمان و سراسر ایران است.

در صورتی که کسب و کار حضوری دارید و می‌خواهید سایت مناسب برای بیزینس خود را طراحی کنید یا اینکه اساساً می‌خواهید یک کسب و کار کاملاً آنلاین راه‌اندازی کنید، مجموعه اسپرلوس می‌تواند بهترین سایت ممکن برای کسب و کار شما را طراحی کند و در اختیار شما قرار دهد.

این مجموعه از نظر فنی و تخصصی، با هیچ محدودیتی روبرو نیست و توانایی طراحی انواع سایت را دارد. در ادامه این بخش تلاش می‌کنیم با انواع و اقسام سایت که مجموعه اسپرلوس توان طراحی آن را دارد، آشنا شویم.

طراحی سایت باعث برندینگ و شهرت کسب و کارطراحی سایت ایجاد حس اعتماد در قلب مشتریان شما
02.

طراحی سایت،

برای بیزینس و حس اعتماد در قلب مشتریان

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت برای شخص و کسب و کار، افزایش اعتبار است. هر چقدر که اعتبار یک کسب و کار بیشتر باشد، مشتری با آرامش و اعتماد بیشتری به سمت آن کسب و کار می‌رود و خریدش را انجام می‌دهد؛ بنابراین اگر می‌خواهید اعتبار کسب و کار خود را به میزان چشمگیری افزایش دهید و اعتماد مشتریان بالقوه و مخاطبان هدف خود را جلب کنید، نیاز است وب‌سایت خود را طراحی کنید.
مطالعات نشان داده است که وقتی کسب و کاری سایت دارد و آن سایت از نمادهای اعتبارزا (مثل ای‌نماد) استفاده می‌کند، مشتریان با خاطری آسوده از آن برند خرید می‌کنند و در صورت رضایت از خرید اول، برای خریدهای بعدی هم باز به همان بیزینس مراجعه خواهند کرد.

03.

یک سایت خوب،

عامل برتری نسبت به رقبا

شاید در نگاه اول این طور به نظر برسد که داشتن وب‌ سایت، امتیاز خاصی نیست و نمی‌تواند عاملی برای پشت سر گذاشتن رقبا باشد؛ ولی اگر بتوانید طراحی سایت کسب و کار خود را با خلاقیت و تخصص انجام دهید، مطمئن باشید که همین وب‌سایت، نقش یک مزیت رقابتی را برای شما ایفا می‌کند و باعث می‌شود که یک برگ برنده نسبت به رقبای خود داشته باشید.
در دنیایی که مردم برای خرید ساده‌ترین لوازم زندگی هم ترجیح می‌دهند که از وب‌سایت‌ها خرید کنند، داشتن وب‌سایت قطعاً یک مزیت رقابتی است و یک عامل برتری نسبت به رقبا شناخته می‌شود؛ بنابراین اگر می‌خواهید گوی سبقت را از رقبای خود بربایید و به برتری نسبت به رقبا برسید، پیشنهاد می‌شود که برای طراحی سایت کسب و کار خود اقدام کنید.

طراحی سایت یک عامل برتری نسبت به رقباطراحی سایت راه حلی برای مقابله با رکود کسب و کار در کرونا
04.

طراحی سایت،

راهی برای بقای کسب و کار در شرایط کنونی

قبل از آنکه ویروس کرونا مهمان جوامع انسانی شود، هیچ ضرورت و فوریتی برای اینترنتی و آنلاین کردن کسب و کارهای حضوری احساس نمی‌شد و خیلی از افرادی که می‌خواستند کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنند، ترجیح می‌دادند که این کار را به صورت حضوری انجام دهند. در واقع هنوز قدرت کسب و کارهای آنلاین، آن‌طور که باید و شاید احساس نشده بود.
از زمانی که مهمانی کرونا شروع شد، مردم همگی در منازل سنگر گرفتند تا بتوانند با این ویروس مبارزه کنند و میزبان آن نشوند. از این رو ناچار بودند که خریدهای خودشان را اینترنتی انجام دهند. به شکل بود که خیلی از کسب و کارهای حضوری شکست خوردند، تعطیل شدند یا ناچار شدند خیلی سریع به صورت آنلاین خدمت‌رسانی کنند.
در زمان کرونا، خیلی از مردم که اصلاً تجربه خرید آنلاین را نداشتند، تصمیم گرفتند از کسب و کارهای اینترنتی خرید کنند و به تدریج به این سبک از خرید عادت کردند. در حال حاضر مدیران و صاحبان کسب و کارهای پرفروش اینترنتی هم به این نتیجه رسیده‌اند که باید در فضای آنلاین هم حضور داشته باشند تا بتوانند بقای خود را تضمین کنند.
در صورتی که شما هم به بقای کسب و کار خود اهمیت می‌دهید و دوست ندارید که شرایط و حوادث روزگار، به بیزینس شما آسیب بزنند و آن را از صحنه خارج کنند، لازم است برای طراحی سایت و آنلاین کردن کسب و کار خود برنامه‌ریزی کنید.

05.

طراحی سایت پیشنهادی

برای خروج کسب و کار از محدودیت زمانی و مکانی

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت برای کسب و کارها این است که با طراحی کردن سایت برای بیزینس خود می‌توانیم آن را از محدودیت زمانی و مکانی خارج کنیم و محصولات خود را به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته به مشتریانی در سراسر ایران حضور دارند، بفروشیم.
اگر به روند کاری کسب و کارهای حضوری نگاه کنید، متوجه خواهید شد که درآمدزایی و فروش آن‌ها با چه موانعی روبرو است. این موانع در دوران کرونا بیشتر هم شد و همین محدودیت‌ها بود که فشار سنگینی بر کسب و کارها وارد کرد و باعث شدن که ستون فقرات برخی از بیزینس‌ها، به معنای واقعی کلمه، خُرد شود.
یکی از محدودیت‌هایی که بیزینس‌های حضوری با آن روبرو هستند، محدودیت زمانی است. در واقع بسیاری از بیزینس‌های حضوری در ساعات مشخصی از شبانه‌روز، فعال هستند و از طرفی در روزهای مشخصی (معمولاً شنبه تا پنجشنبه) به مشتریان خدمت‌رسانی می‌کنند. به علاوه در تعطیلات رسمی، باز نیستند و فروش ندارند.
یکی دیگر از محدودیت‌های بیزینس‌های حضوری، محدودیت مکانی است. معمولاً فروش کسب و کارهای حضوری به شهر یا نهایتاً استانی که در آن قرار گرفته‌اند، محدود می‌شود ولی به همین خاطر مشتریانی که در آن شهر نیستند، باید مسافت زیادی را طی کنند تا بتوانند خرید خود را انجام دهند.
با طراحی سایت برای کسب و کار حضوری خود می‌توانیم محصولات و خدمات خود را در سراسر کشور عرضه کنیم و تمام محدودیت‌هایی که جلوی خرید مشتریان را می‌گیرد، از میان برداریم؛ بنابراین اگربه دنبال حذف محدودیت‌های بیزینس خود هستید، لازم است برای طراحی سایت و حضور آنلاین برنامه‌ریزی کنید.

طراحی سایت یک راهکار برای حذف محدودیت زمانی و مکانی بیزینس شماطراحی سایت راهکاری فوق العاده برای افزایش فروش و درآمد شما
06.

افزایش چشمگیر فروش

و درآمدزایی روزافزون کسب و کار

زمانی که فروش شما تنها به حالت حضوری محدود باشد، قطعاً درآمدی که کسب می‌کنید هم محدود خواهد بود. حال وقتی سایت مربوط به کسب و کار خود را راه اندازی می‌کنید و محصولات خود را در آن می‌فروشید، این فروش در سراسر کشور انجام می‌شود و در نتیجه درآمد شما هم چندین برابر خواهد شد.در واقع طراحی سایت و کار روی سئوی آن می‌تواند مشتریان و فروش شما را به میزان چشمگیری افزایش دهد؛ بنابراین اگر به رشد و توسعه روزافزون کسب و کار خود می‌اندیشید و تمایل دارید که درآمد بیزینس خود را افزایش دهید، لازم است  برای طراحی سایت و جذب ترافیک ارگانیک برای سایت خود برنامه‌ریزی کنید.

07.

آسیب ندیدن کسب و کار

با محدودیت سوشال مدیا

بعضی از مدیران کسب و کار برای ارائه خدمات خود به صورت آنلاین، تنها به رسانه‌های اجتماعی اکتفا کردند و تمایلی به طراحی سایت برای کسب و کار خود نداشتند. این موضوع تا زمانی که رسانه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام در کشورمان محدود نشده بودند، مشکلی ایجاد نمی‌کرد ولی به واسطه محدود شدن رسانه‌های اجتماعی، فروش این دسته از کسب و کارها هم به میزان چشمگیری محدود شد.
این در حالی است که اگر سایت بیزینس خودشان را طراحی کرده بودند، با محدود شدن رسانه‌های اجتماعی می‌توانستند مشتریان خود را به خرید از وب‌سایت ترغیب کنند و آسیب ناشی از محدودیت سوشال مدیا را به کمتر میزان ممکن برسانند.

طراحی سایت راهی مطمئن برای جلوگیری از آسیب های محدودیت و فیلترینگ سوشال مدیاطراحی سایت کارآمد ترین شکل بازاریابی دیجیتال
08.

امکان بازاریابی بهتر

و موثر تر از طریق وب سایت

در دنیای امروز بسیاری از مدل‌ها و شکل‌های سنتی بازاریابی منسوخ شده و بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ ، کارآمدترین شکل بازاریابی به حساب می‌آید. در صورتی که بتوانید یک سایت خوب و حرفه‌ای برای کسب و کار خود طراحی کنید، محتوای خوب برای محصولات و خدمات خود تولید کنید، عملیات سئو را روی سایت خود پیاده کنید و از تکنیک‌های روز بازاریابی در سایت خود استفاده نمایید، مطمئناً می‌توانید فروش و برندسازی خود را بهبود ببخشید و خیلی مؤثرتر از قبل کار کنید.
عملیات سئو و دیجیتال مارکتینگ باعث می‌شود که سایت شما، اعتماد گوگل را جلب کند و جایگاه خوبی را در نتایج جستجوی گوگل به خودش اختصاص دهد. گوگل به سایت‌های بهینه، پرسرعت، جذاب و حرفه‌ای علاقه دارد و در صورتی که بتوانید اعتماد او را جلب کنید، کاربران زیادی از طریق نتایج جستجوی گوگل وارد سایت‌تان خواهند شد.

ثبت سفارش طراحی سایت

فردا دیر است، از همین امروز به فکر باش!

"*" indicates required fields

فرآیند طراحی سایت در اسپرلوس

برای طراحی و پیاده سازی یک وب سایت زیبا و کارآمد باید چند مرحله با دقت انجام شود . ما در مجموعه اسپرلوس در مذاکرات حضوری و تلفنی با مشتریان خود نیاز اصلی مشتری را پیدا می کنیم و بعد از آن با دریافت اطلاعات اصلی و محتوای مورد نیاز ، کار طراحی دمو با نرم افزار فیگما شروع می شود . دمو طراحی شده بعد از گرفتن تاییدیه مشتری برای پیاده سازی به واحد فنی سپرده می شود و در نهایت با بارگزاری سایت روی هاست و ست شدن با دامنه مشتری به کارفا تحویل داده خواهدشد .

فرآیند طراحی سایت در شرکت اسپرلوس

سوالات متداول

سوالات خود را در حوزه طراحی سایت ،وب و....از ما بپرسید

 • چرا اسپرلوس را برای طراحی سایت انتخاب کنم؟

  مجموعه اسپرلوس با در نظر گرفتن تمام نیازهای مشتریان می‌تواند بهترین سایت‌های اختصاصی و منحصربه‌فرد را طراحی کرده. همچنین با فراهم کردن امکان طراحی سایت اقساطی و یا گزینه‌هایی که باعث صرفه‌جویی اقتصادی می‌شوند به کاربران خود ثابت کرده است که برای موفقیت آنان ارزش قائل است.

 • چگونه به اسپرلوس در زمینه طراحی سایت اعتماد کنم؟

  شما به راحتی می‌توانید با بررسی پروژه‌های انجام شده توسط اسپرلوس به کارنامه درخشان این مجموعه پی برده و رضایت مشتریان را پس از پایان کار جویا شوید. مطمئناً پس از دیدن نظرات مشتریان برای همکاری با تیم اسپرلوس شکی باقی نخواهد ماند.

 • خدمات طراحی سایت توسط شما در چه شهرهایی ارائه می شود؟

  شرکت طراحی سایت و سئو اسپرلوس خدمات طراحی سایت را در تمامی شهرهای ایران از جمله طراحی سایت در کرمان،تهران،اصفهان،رشت،مشهد و … ارائه می دهد. اسپرلوس علاوه بر خدمات طراحی سایت خدمات سئو سایت و پشتیبانی و…را نیز ارائه می دهد.

 • فرآیند طراحی سایت چقدر طول می کشد؟

  بسته به نوع سایت و همین‌طور تعداد پروژه‌های در جریان، تلاش می‌کنیم تا در اسرع وقت و مطابق با زمانی که در ابتدای عقد قرارداد متعهد شده‌ایم سایت را به مشتریان تحویل دهیم.

 • آیا خدمات طراحی سایت اسپرلوس شامل پشتیبانی رایگان می‌شود؟

  شما با اطمینان از اینکه تیم اسپرلوس در تمام مراحل همراه و پشتیبان شما هستند می‌توانید از اسپرلوس برای طراحی سایت کمک گرفته و با خیال راحت روی موفقیت مجموعه خود تمرکز نمایید.

طراحی سایت اسپرلوس در ایران

خدمات ما را در سراسر ایران دریافت کنید

 • نمونه کار طراحی سایت

اگر شما تجربه ای عالی بسازید، مشتریان راجع به آن به یکدیگر خواهند گفت. برای محصولات خود بهترین ها را انتخاب کنید

مشاهده بیشتر

بی شک شما در ساختن اسپرلوس تاثیر گذار خواهید بود....

"*" indicates required fields