پشتیبانی سایت

Support

پشتیبانی و مدیریت سایت، یک فرایند و عملیات مداوم و مستمر است
 • با خدمات پشتیبانی سایت اسپرلوس، چند کیلومتر از رقبا پیشی بگیرید

مطالعات نشان می‌دهد که 73 درصد از کسب و کارها، وب‌سایت اختصاصی خود را راه اندازی کرده‌اند. از طرفی فقط 10 تا 20 درصد از کسب و کارهای آنلاین، ماندگار می‌شوند و باقی می‌مانند. مابقی بیزینس‌ها پس از مدت کوتاهی، از بین می‌روند. جالب است بدانید که اکثر کسب و کارهایی که شکست می‌خورند، در همان 120 روز نخست، نابود می‌شوند. یکی از اصلی‌ترین دلایل بقا و موفقیت کسب و کارهای آنلاین، استفاده از افراد متخصص برای پشتیبانی سایت است.

ثبت سفارش طراحی
| شماره تماس خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم!

"*" indicates required fields

در ادامه این مطلب تصمیم داریم با مزایا و دلایل اهمیت پشتیبانی سایت وردپرسی آشنا شویم. در صورتی که تمایل دارید کسب و کار آنلاین خود را با قدرت پیش ببرید و به طور مداوم آن را توسعه دهید، پیشنهاد می‌شود که تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید. در پایان این مطلب، راهکاری هوشمندانه، مقرون به صرفه و حرفه‌ای برای پشتیبانی سایت و فروشگاه آنلاین به شما پیشنهاد خواهیم داد. این راهکار شما را از افتادن در دام فرایندهای آزاردهنده استخدام و مالیات و غیره نجات می‌دهد.

خلاصه مطالب صفحه را در صوت زیر بشنوید...

پشتیبانی سایت چیست؟ یک تعریف ساده، جامع و شفاف!

پشتیبانی و مدیریت سایت، یک فرایند و عملیات مداوم و مستمر است که در آن، فعالیت‌های مختلفی صورت می‌گیرد. در ادامه به چند مورد از کارهایی که برای پشتیبانی و مدیریت یک وب‌سایت باید انجام داد، اشاره شده است:

 رفع خطاهای ظاهری و فنی سایت
پشتیبانی کاربران، پاسخگویی به پرسش‌ها و بازخوردهای مخاطبان و رفع مشکلات و ابهامات آن‌ها و تسهیل کار کاربران با سایت
 افزایش امنیت سایت تا حد امکان و حفاظت از کلیه منابع وب‌سایت و اطلاعات کاربران
 پایش مداوم عملکرد صحیح سایت و حصول اطمینان از رضایت کاربران در هنگام حضور در سایت و فروشگاه اینترنتی (مهم‌ترین اصل در پشتیبانی و مدیریت سایت)
 انجام به‌روزرسانی‌های لازم ظاهری و فنی برای بهینه‌سازی عملکرد و زیباسازی ظاهر سایت
 تجزیه و تحلیل مداوم آمار و ارقام مربوط به عملکرد وب‌سایت برای بررسی ریزبینانه رضایت گوگل و کاربران از سایت
 انتشار محتوای متنی، صوتی تصویری و ویدیویی در سایت (برخی از پشتیبان‌ها و مدیران سایت، علاوه بر کار پشتیبانی و مدیریت، کار تولید و انتشار محتوا را نیز بر عهده دارند)
 سئو، لینک‌سازی داخلی و خارجی برای ارتقای جایگاه سایت در نتایج جستجو گوگل

این اقدامات، مهم‌ترین فعالیت‌هایی است که هر پشتیبان یا مدیر سایت باید انجام دهد. در برخی از کسب و کارها، شرح وظایف مدیر یا پشتیبان سایت، از مواردی که در این بخش بیان شد، فراتر است و برخی دیگر از بیزینس‌ها، وظایف کمتری را به پشتیبان سایت واگذار می‌کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

بدون پشتیبانی یا اصطلاحاً نگهداری سایت چه اتفاقاتی میفتد؟

اگر کسب و کار آنلاین را دقیقاً شبیه یک فروشگاه حضوری در نظر بگیریم، پشتیبان یا مدیر سایت، حکم همان فروشنده‌ای را دارد که کار مشتریان را راه می‌اندازد و فرایند خرید را برای آن‌ها آسان می‌کند. اگر فروشگاه حضوری، فروشنده نداشته باشد، مشتریان با مشکلات مختلفی روبرو می‌شوند و در نهایت بدون اینکه چیزی بخرند، فروشگاه را ترک می‌کنند و سراغ رقبا می‌روند. سوالی که بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کار مطرح می‌کنند، این است که اگر فروشگاه آنلاین یا کسب و کار اینترنتی، بدون پشتیبانی سایت اداره شود، چه اتفاقی میفتد؟ در ادامه به صورت کامل به این پرسش پاسخ می‌دهیم:

1.زیر سوال رفتن اعتبار و مسئولیت‌پذیری کسب و کار نزد مخاطبان و مشتریان

وقتی کسب و کار یا فروشگاه آنلاین شما بدون پشتیبانی، فعالیت کند، بسیاری از نیازها و خواسته‌های کاربران، نادیده گرفته می‌شود؛ چون اکثر مدیران کسب و کارها، فرصت کافی برای مدیریت همزمان کسب و کار حضوری و آنلاین خود را ندارد و در نتیجه پشتیبانی فنی سایت، مشکلات ظاهری و دغدغه‌های کاربران و مشتریان، حل نمی‌شود. نتیجه بی‌توجهی به مشکلات سایت و دغدغه‌های مشتریان این است که برند شما در چشم مشتریان به عنوان یک برند مسئولیت‌گریز جلوه می‌کند و اعتبارتان نزد آن‌ها زیر سوال می‌رود.

2.کاهش چشمگیر فروش و سودآوری کسب و کار در غیاب پشتیبانی و مدیریت سایت

نگهداری سایت به معنای پشتیبانی و حل و فصل مشکلات کسب و کار و فروشگاه آنلاین است. اگر پشتیبانی وردپرس سایت به خوبی انجام نشود، حس کاربران نسبت به برند شما منفی می‌شود و عاقبت این ماجرا، کاهش چشمگیر فروش و در نهایت حذف بیزینس آنلاین شما خواهد بود.
مهم‌ترین رسالت یک کسب و کار، خدمت به مشتریان و کسب سود است. وقتی سایت، پشتیبانی و مدیریت خوبی نداشته باشد، قطعاً خدمت‌رسانی به مشتریان با اختلال روبرو می‌شود و سودآوری کسب و کار هم با افت روبرو خواهد شد.

3.به خطر افتادن امنیت سایت و آسیب دیدن اطلاعات کسب و کار و مخاطبان

یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که در صورت نبود پشتیبانی و مدیریت سایت رخ می‌دهد، افت شدید امنیت سایت است. یکی از کارهایی که در هنگام پشتیبانی فنی سایت رخ می‌دهد، افزایش و ارتقای چشمگیر امنیت سایت است؛ بنابراین بدون پشتیبانی و مدیریت، امنیت سایت به خطر میفتد و ممکن است اطلاعات کسب و کار و مخاطبان ما، به دست هکرها و افراد سودجو بیفتد.

4.درک نکردن نیازها و فرصت‌های موجود در بازار هدف

وقتی سایت ما، مدیر و پشتیبان حرفه‌ای ندارد، نمی‌توانیم بررسی و تجزیه و تحلیل درست و دقیقی از نیازها و خواسته‌های مخاطبانمان داشته باشیم. نتیجه چنین رویکردی، عدم پاسخگویی درست به نیازهای مشتریان و دور شدن آن‌ها از برند ما می‌شود.
یکی از اصلی‌ترین دلایل موفقیت و پیشرفت کسب و کارهای حرفه‌ای، داشتن پشتیبان‌ها و مدیران کاربلدی است که نیازهای مخاطبان را درک می‌کنند و بر اساس این نیازها، فرصت‌های شگفت‌انگیزی را خلق می‌کنند. بدون شک در دنیای امروز، مشتریان قدر بیزینس‌های خلاق و خدمت‌رسان را می‌دانند و با خریدهای پیاپی و بازاریابی دهان به دهان، از خدمات این بیزینس‌ها قدردانی می‌کنند.

5.کاهش اعتبار کسب و کار نزد موتور جستجوی گوگل و افت جایگاه در نتایج جستجو

بدون پشتیبانی سایت وردپرسی، رضایت مخاطبان از سایت ما کاهش می‌یابد. وقتی ربات‌های هوشمند و تیزبین گوگل با ابزارها و معیارهای خاص خودشان به کاهش رضایت کاربران از ما پی ببرند، مسلماً رتبه ضعیف‌تری در نتایج جستجو به ما اختصاص می‌دهند.
افت جایگاه ما در موتور جستجوی گوگل با کاهش سودآوری کسب و کار ما رابطه مستقیم دارد؛ بنابراین برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق، باید مدیر یا پشتیبان شایسته و کاربلدی برای سایت خود استخدام کنیم تا به طور مداوم، نیاز کاربران را برآورده و رضایت آن‌ها را جلب کند.

تماس با برترین مشاوران در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی پرتال،سئو و سایت و سیستم ارتباط با مشتری در سراسر کشور

09137358800

 • لورم ایپسوم متن ساختگی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

در سال 89 تعدادی از جوانان تحصیل‌کرده رشته IT دورهم جمع شده و یک تیم متخصص در حوزه برنامه‌نویسی و توسعه پرتال‌های سازمانی تحت وب را تشکیل داده و با نام شرکت آینده‌سازان فناوری هوشمند اسپرلوس فعالیت خود را آغاز کردند.
اسپرلوس از آن جهت برازنده‌ترین نام برای این مجموعه بود؛ زیرا همان‌طور که شاه شطرنج به‌عنوان نماد قدرت و هوش شناخته می‌شود، سرای شاهان نیز محلی است برای تجمع افراد تیزهوش و بااراده. همان‌گونه که هر مهره شطرنج در طول بازی با انجام حرکات منحصربه‌فرد خود باعث حرکت کل صفحه به سمت هدف نهایی یعنی برد خواهد شد. مجموعه ما نیز با بهره بردن از استعدادهای منحصربه‌فرد تک‌تک اعضا، برای رسیدن به مطلوب‌ترین نتیجه قدم برمی‌دارد.

Esperlos, the house of kings

مزایای پشتیبانی و مدیریت سایت به صورت حرفه‌ای برای کسب و کارها

پشتیبانی سایت وردپرسی و غیروردپرسی، مزایا و فواید مختلفی دارد. در ادامه این بخش از مطلب به چند مورد از مهم‌ترین مزایای پشتیبانی سایت اشاره خواهیم کرد. مزایایی که در ادامه بیان می‌کنیم، به خوبی نشان می‌دهد که پشتیبانی سایت تا چه اندازه، مهم، سرنوشت‌ساز و تأثیرگذار است.

01.

تازه و به‌روز نگه داشتن محتوا و محصولات سایت

02.

افزایش امنیت سایت و جلوگیری از حوادث ناگواری مثل هک سایت

مزایای پشتیبانی برای کسب و کارها

03.

بهبود وضعیت سئو و پیشی گرفتن سایت از رقبا در نتایج جستجوی گوگل

.04

افزایش سودآوری، جذب مخاطبان جدید، جلب رضایت و وفاداری مشتریان

.05

زیباسازی وضعیت ظاهری، به‌روزرسانی نرم‌افزاری و پشتیبانی فنی سایت

1.تازه و به‌روز نگه داشتن محتوا و محصولات سایت

پشتیبانی و مدیریت سایت به صورت حرفه‌ای باعث می‌شود که همواره محتوای ناب و جذاب در سایت‌تان منتشر شود. این محتوا، دل مخاطبان و گوگل را با سایت شما همراه می‌کند و باعث می‌‌شود که به افزایش آگاهی و دانش تخصصی مخاطبان کمک کنید.
پشتیبان‌ها و مدیران حرفه‌ای سایت، موجودی و قیمت محصولات سایت را به طور مداوم بررسی می‌کنند و به‌روزرسانی‌های لازم را برای محصولات سایت اعمال می‌کنند. همین کار ساده، اهمیت فراوانی دارد و از به وجود آمدن مشکل در فرایند خرید مشتریان، جلوگیری می‌کند.

2.افزایش امنیت سایت و جلوگیری از حوادث ناگواری مثل هک سایت

یکی از مزایای پشتیبانی فنی سایت، افزایش امنیت کسب و کار یا فروشگاه آنلاین است و جلوی بسیاری از مشکلات ناگوار مثل هک را می‌گیرد. هک شدن کسب و کار، اعتبار بیزینس را به شدت کاهش می‌دهد و ممکن است با ریزش شدید مشتریان و علاقمندان همراه شود.
بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کار، هزینه پشتیبانی سایت را می‌پردازند تا امنیت کسب و کارشان به طور کامل حفظ شود. بسیاری از پشتیبان‌های حرفه‌ای با افزونه‌های امنیتی قدرتمند و بک‌آپ‌های برنامه‌ریزی‌شده، جلوی سرقت یا از بین رفتن اطلاعات سایت را می‌گیرند.

3.بهبود وضعیت سئو و پیشی گرفتن سایت از رقبا در نتایج جستجوی گوگل

پشتیبان‌های حرفه‌ای سایت، با انتشار محتوای ناب و منحصر به فرد و اعمال اصول سئو بر محتوا، امکان جایگاه گرفتن سایت در نتایج جستجوی گوگل را فراهم می‌کنند. این جایگاه گرفتن باعث افزایش اعتبار برند و رشد تعداد مخاطبان و مشتریان سایت می‌شود. بدون سئو و قرار گرفتن در بین رتبه‌های برتر گوگل، مخاطبان برند ما را نمی‌بینند و در نتیجه فروش و اعتباری هم در کار نخواهد بود.
اگر به شهرت و آوازه برند خود اهمیت می‌دهید و دوست دارید برندی خوش‌نام و معتبر داشته باشید، باید برای سئوی سایت خود برنامه‌ریزی کنید. یکی از مهم‌ترین کارها برای بهبود وضعیت سئوی سایت، استخدام کارشناس سئو در کنار پشتیبان سایت است. همچنین پشتیبان و مدیر سایت باید تسلط قابل قبولی بر مفاهیم سئو داشته باشد تا بتواند ایده‌های خوبی مطرح کند و جلوی خطاهای احتمالی را بگیرد.

4.زیباسازی وضعیت ظاهری، به‌روزرسانی نرم‌افزاری و پشتیبانی فنی سایت

مطالعات نشان می‌دهد که 94 درصد بازخوردهای منفی که در مورد وب‌سایت‌ها صورت می‌گیرد، با طراحی ظاهری آن‌ها در ارتباط است. از طرفی، حدود 0.05 ثانیه طول می‌کشد تا نظر و عقیده مخاطب در مورد وب‌سایت شما شکل بگیرد؛ یعنی مخاطب در عرض 0.05 ثانیه متوجه می‌شود که وب‌سایت شما را دوست دارد یا ظاهر وب‌سایت شما را نمی‌پسندد.
این آمار و ارقام نشان می‌دهد که طراحی ظاهری سایت از نظر مخاطبان، بسیار مهم و حیاتی است و روی اعتبار برند شما تأثیر مستقیم دارد. وجود پشتیبان یا مدیر سایت با تجزیه و تحلیل‌های خود و گرفتن بازخورد از مخاطبان، اقدامات لازم را برای بهینه‌سازی ظاهر وب‌سایت انجام می‌دهد و از این طریق، نظر مخاطبان را جلب می‌کند.
به‌روزرسانی افزونه‌ها و پشتیبانی فنی سایت یکی دیگر از عواملی است که رضایت مخاطبان را به طرز چشمگیری افزایش می‌دهد؛ زیرا با پشتیبانی فنی، سایت شما با سرعت بالا عمل می‌کند و خبری از صفحات ناکارآمد و انواع و اقسام خطاها مثل خطای 404 در سایت شما نخواهد بود. عملکرد قدرتمند سایت نشان می‌دهد که شما در مورد سایت خود، جدی و حسحس هستید و در مورد مخاطبان و مشتریان، مسئولانه رفتار می‌کنید. حاصل جمع زیبایی ظاهری و عملکرد عالی، افزایش اعتبار و محبوبیت برند و بیزینس شما در دل مشتریان و وفاداری مخاطبان نسبت به برند شما خواهد بود.

5.افزایش سودآوری، جذب مخاطبان جدید، جلب رضایت و وفاداری مشتریان

رفتار مسئولانه مدیران و صاحبان کسب و کار نسبت به وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی باعث افزایش اعتماد مشتریان و بالا رفتن میزان خرید آن‌ها از بیزینس شما می‌شود. به علاوه، بهبود وضعیت سایت شما در نتایج جستجو و معرفی شدن برند شما به دیگران توسط مشتریان قدیمی، به افزایش جذب مخاطبان و مشتریان جدید منتهی می‌شود.
اگر مشتریان بالقوه وارد سایت شما شوند، اولین خرید خود را انجام دهند و محصول، به شکلی مسئولانه و اساسی، به دست آن‌ها برسد، قطعاً اعتمادشان نسبت به شما بیشتر می‌شود و پس از چند خرید، به مشتریان وفادار کسب و کار شما تبدیل می‌شوند. مشتریان وفادار، برند شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می‌کنند و پس از مدتی، سیلی از مشتریان جدید از وب‌سایت شما خرید می‌کنند.

درخواست خدمات

راهی که باید هر چه سریعتر رفت...

"*" indicates required fields

مجموعه اسپرلوس در زمینه پشتیبانی و مدیریت سایت چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

اکنون با مزایای پشتیبانی سایت آشنا شدیم و دانستیم که پشتیبانی و مدیریت سایت، چه مزایایی دارد و در صورت نبود این پشتیبانی، چه اتفاقات ناخوشایندی برای کسب و کارمان رخ می‌دهد، زمان آن فرارسیده است که به خدمات مجموعه اسپرلوس در زمینه پشتیبانی سایت وردپرسی بپردازیم. در ادامه لیست خدمات پشتیبانی سایت مجموعه اسپرلوس را بررسی خواهیم کرد:

1.پشتیبانی فنی سایت و رفع اشکالات تخصصی سایت

یکی از مهم‌ترین بخش‌های لیست خدمات پشتیبانی سایت در مجموعه اسپرلوس، ارائه پشتیبانی فنی سایت است. پشتیبان‌ها و مدیران حرفه‌ای سایت در مجموعه اسپرلوس، توانایی و دانش لازم برای رفع تمام اشکالات فنی، تکنیکال و تخصصی سایت را دارند.
این افراد، سرعت سایت شما را به بالاترین حد می‌رسانند و در بالاترین سطح نگه می‌دارند. همچنین تمام خطاهای موجود در صفحات سایت مثل خطای 404 را به سرعت رفع می‌کنند تا سایت با بیشترین بازدهی و بهترین عملکرد، به فعالیت خود ادامه دهد.

2.پشتیبانی محتوایی سایت؛ یکی از مهم‌ترین خدمات پشتیبانی سایت اسپرلوس

یکی دیگر از خدماتی که مجموعه اسپرلوس برای پشتیبانی از سایت‌های فروشگاهی و غیرفروشگاهی ارائه می‌دهد، تولید و انتشار محتوا برای وب‌سایت‌هاست. از آنجا که محتوا، ویترین کسب و کارهای اینترنتی محسوب می‌شود، وجود محتوای جذاب و حرفه‌ای در سایت، نقش مهمی در جلب رضایت مخاطبان و گوگل دارد.

3.پشتیبانی گرافیکی و ظاهری؛ نخستین گام برای نشستن وب‌سایت در قلب مخاطبان

مجموعه اسپرلوس، کلیه اقدامات لازم برای زیباسازی ظاهری و گرافیکی سایت را انجام می‌دهد و محتوای تصویری و ویدیویی لازم برای درخشش سایت شما در چشم مخاطبان را تولید و منتشر می‌کند.

4.تجزیه و تحلیل وضعیت سایت از دیدگاه مشتریان و مخاطبان و گوگل

یکی دیگر از خدمات ویژه اسپرلوس در زمینه پشتیبانی سایت وردپرسی، تجزیه و تحلیل وضعیت سایت با استفاده از بهترین و قدرتمندترین ابزارها مثل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس است. این ابزارها، دید خوبی به پشتیبان می‌دهند و به او کمک می‌کنند که مسیر سفر مشتری را به طور مداوم بهبود ببخشد تا مشتری بر اثر تعامل با سایت، به حس رضایت و خوشحالی برسد.

5.مشاوره تخصصی برای رشد بیزینس و ارائه راهکارهای افزایش درآمد و فروش

یکی از نوآوری‌ها و نوگرایی‌های مجموعه اسپرلوس در زمینه پشتیبانی سایت، ارائه راهکارهای افزایش فروش و درآمد به مدیران و صاحبان کسب و کار است. پشتیبان‌ها و متخصصان مجموعه اسپرلوس پس از بررسی وضعیت سایت و تجزیه و تحلیل مخاطبان، راهکارهای جذابی برای بهبود وضعیت سایت به صاحبان کسب و کار ارائه می‌دهند و همین راه‌حل‌ها موجب افزایش فروش و سودآوری سایت می‌شود.

6.اجرای فرایند سئو و بهینه‌سازی جایگاه سایت در موتورهای جستجو

یکی از مهم‌ترین خدمات پشتیبانی سایت مجموعه اسپرلوس، خدمات بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو یا همان سئو (SEO) است. متخصصان مجموعه اسپرلوس می‌کوشند که بر پایه تخصص و تجربه خود، سایت شما را در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان، به رتبه‌های برتر نتایج جستجو برسانند. سئو، روند سودآوری کسب و کار شما را به میزان چشمگیری بهبود می‌بخشد و به شهرت و محبوبیت برندتان کمک می‌کند.

7.پاسخگویی به پرسش‌های مخاطبان و تعامل انسانی با آن‌ها

اگر مخاطبان و مشتریان یک وب‌سایت، احساس کنند که در پشت صحنه کسب و کار اینترنتی، انسان‌ها فعالیت می‌کنند و کسی آماده است به نیازها و ابهام‌های آن‌ها پاسخ دهد، قطعاً ارتباط بهتر و صمیمانه‌تری با آن وب‌سایت برقرار می‌کنند

هزینه پشتیبانی سایت در مجموعه اسپرلوس

تعرفه پشتیبانی سایت فروشگاهی و غیرفروشگاهی به خدماتی بستگی دارد که از مجموعه اسپرلوس دریافت می‌کنید. بعضی از شرکت‌ها، فقط پشتیبانی فنی و گرافیکی نیاز دارند و برخی دیگر متقاضی کلیه خدمات موجود در لیست خدمات پشتیبانی سایت مجموعه اسپرلوس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه پشتیبانی سایت در مجموعه اسپرلوس، کافی است با شماره تماس 91091614-021 تماس بگیرید و اطلاعات مربوط به هزینه بسته‌های مختلف پشتیبانی سایت را از کارشناسان اسپرلوس دریافت کنید.

جهت اطلاعات بیشتر

فردا دیر است، از همین امروز به فکر باش!

"*" indicates required fields

با خدمات پشتیبانی سایت اسپرلوس، سایت خود را به ماشین تولید ثروت تبدیل کنید

مجموعه اسپرلوس به صورت تخصصی در زمینه راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی، طراحی سایت، سئو و دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند. این مجموعه آماده است کلیه خدمات لازم برای موفقیت یک بیزینس آنلاین را در اختیار شما قرار دهد تا با استفاده از این خدمات، رویاهای خود را محقق کنید. یکی از مهم‌ترین خدماتی که برای موفقیت و ماندگاری کسب و کار آنلاین خود به آن نیاز دارید، مدیریت و پشتیبانی سایت است.
در صورتی که فرایند مدیریت و پشتیبانی سایت به شکل اساسی و حرفه‌ای انجام شود، وب‌سایت شما به قدرت چشمگیری می‌رسد، اعتماد مخاطبان و گوگل را جلب می‌کند و به یک بیزینس آنلاین محبوب و پرفروش تبدیل می‌شود. مجموعه اسپرلوس، کلکسیونی از بهترین و مجرب‌ترین پشتیبان‌ها و مدیران سایت را در کنار خود دارد و آماده خدمت‌رسانی به کسب و کارهای آنلاین است. در صورت تمایل به دریافت خدمات پشتیبانی سایت یا کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، کافی است با شماره 91091614-021 تماس بگیرید. کارشناسان ایده بوک، به کلیه ابهام‌ها و پرسش‌های شما به طور کامل پاسخ خواهند داد.

سوالات پرتکرار

سوالات خود را در حوزه پشتیبانی و....از ما بپرسید

 • چرا باید اسپرلوس را برای سئو سایتم انتخاب کنم؟

  با توجه به فرصت ارزشمندی که حضور در فضای اینترنت برای شما فراهم می‌کند، انتخاب افراد باتجربه برای خدمات سئو سایت یکی از عاقلانه‌ترین کارهای ممکن است. اسپرلوس در چندین سال اخیر توانسته است سایت‌های زیادی را از طریق سئو به سوددهی برساند.

 • خدمات سئو شرکت اسپرلوس در چه شهرهایی ارائه می شود؟

  شرکت طراحی سایت و سئو اسپرلوس خدمات سئو را در تمامی شهرهای ایران از جمله سئو در  کرمان،تهران،اصفهان،رشت،مشهد و … ارائه می دهد

 • آیا خودم می‌توانم سایتم را سئو کنم؟

  شما می‌توانید با دریافت آموزش‌های کامل و مشاوره‌های مفید از تیم ما خودتان مسئولیت سئو سایتتان را بر عهده بگیرید.

 • تعرفه خدمات سئو چگونه محاسبه می‌شود؟

  میزان رقابت در حوزه کاری شما تعیین‌کننده تعرفه خواهد بود. اما با توجه به مواردی که در متن بررسی کردیم این تعرفه مشخص می‌شود.

 • چه مدت‌زمانی طول می‌کشد سایت من به صفحه یک گوگل برسد؟

  این زمان برای سایت‌های مختلف متفاوت است. اما درکل باید بدانید زمان سئو شدن سایت با زمان رسیدن به صفحه اول فرق دارد. پس از اینکه مراحل سئو سایت را انجام دهید باید منتظر بمانید تا گوگل متوجه این تغییرات شده و در طول زمان به آن رتبه بدهد.

مشتریان اسپرلوس

کسب و کارهایی که به اسپرلوس اعتماد کردند

دیدگاه مشتریان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

بی شک شما در ساختن اسپرلوس تاثیر گذار خواهید بود....

"*" indicates required fields