طراحی لوگو در کرمان

ماموریت ما ایجاد و ارتقای هویت بصری برند است

خدمت به مدیران موفق کشوری از افتخارات ماست

ما در شرکت طراحی لوگو در کرمان با شماییم تا داستان برند شما را بیان کرده  و هویت حرفه ای شما را زنده کنیم.
برای داشتن هویت بصری کامل، همین حالا با ما تماس بگیرید و سفارش لوگو خود را ثبت کنید. ما هویت برند شما را تضمین می کنیم.

در مورد طراحی لوگو سوالی دارید ؟

با ما تماس بگیرید​

تماس با برترین مشاوران در زمینه طراحی انواع لوگو در سراسر کشور و در شهر کرمان

۰۹۱۳۷۳۵۸۸۰۰

طراحی لوگو در کرمان

نقطه شروع یک برندینگ، طراحی لوگوی قدرتمند و ایده آل است.

طراحی لوگو

طراحی ست اداری

طراحی بنر

پست اینستاگرام

استوری اینستاگرام

طراحی پوستر

برترین نمونه کارها در شرکت طراحی لوگو کرمان

خدمات طراحی انواع لوگو

لوگو پزشکی

طراحی لوگو پزشکی یکی از کارهای طراح برند است. طرح های لوگوی پزشکی را می توان در تمام زمینه های مراقبت های پزشکی، پرستاری، بیمارستان ها، داروخانه ها و فروشگاه های لوازم پزشکی استفاده کرد. هر فردی در زمینه کاری خود به یک لوگوی شخصی و منحصر به فرد نیاز دارد. یک پزشک متخصص باید خود را معرفی کند و مهارت و دانش خاصی از خود نشان دهد تا بیمار بتواند به تخصص او اعتماد کند و بپذیرد. یکی از راه های کمک به پزشکان برای دستیابی به این هدف، انتخاب و طراحی لوگوی پزشکی است..

لوگو شخصی

طراحی لوگوی شخصی به شما این امکان را می دهد که در محل کار و محیط تجاری خود متمایز شوید و توجه مخاطبان و مشتریان خود را به خود یا کسب و کار یا محصولات خود جلب کنید. برای ایجاد لوگو، نام یا لوگوی شخصی شما، موقعیت شما در شرکت، مثلاً اینکه آیا شرکتی دارید یا نه، اینکه آیا شرکت شما معروف است یا چقدر رونق دارد، شخص شما یا کاری که انجام می دهید مربوط به شرکت است. و غیره این برای طراحی لوگوی شخصی اهمیتی ندارد. داشتن لوگوی شخصی نشان دهنده حرفه ای بودن است.

لوگو صنعتی

طراحی لوگو صنعتی از دیگر خدمات گروه طراحی لوگو در کرمان می باشد. طراحی لوگو صنعتی یکی از پرتقاضاترین دسته از طرح هاست که به دلیل شناخت گسترده نیاز به دقت، تخصص و ظرافت بیشتری دارد. داشتن یک لوگوی صنعتی حرفه ای پیام شما را با صدای بلند به مخاطبان منتقل می کند. لوگو صنعتی معمولا با نام شرکت و نوع خدمات طراحی می شود. همچنین، طراحی برای نشان دادن اقتدار و مهارت شما در بازار هدف برای کسب جایگاه برند شما در لحظه فعلی کافی نیست.

لوگو بازرگانی

طراحی لوگوی تجاری نسبت به سایر کسب و کارها از اهمیت بالاتری برخوردار است. طراحی لوگوی تجاری برای هویت بخشیدن به شرکتی است که حوزه فعالیت آن محدود به مرزهای کشور نباشد. وقتی که از یک لوگوی بازرگانی سخن به میان می آید، حرف از تولید و طراحی آرمی است که در سطح بین المللی قابل فهم و درک باشد، فعالیت های تجاری عمدتاً بر سیستم اقتصادی یک کشور تأثیر می گذارد و معمولاً حول محور انتقال کالا از تولیدکننده به مصرف کننده می چرخد.

لوگو شرکتی

طراحی لوگوی شرکتی به نام و کسب و کار شما در قالب شرکتی حرفه ای هویت و اولویت می دهد. طراحی لوگوی شرکتی کار پیش پا افتاده ای نیست. کافی است به معروف ترین شرکت ها و گران ترین برندهای دنیا نگاهی بیندازید تا متوجه شوید که دلیل موفقیت آنها فراتر از خدمات و محصولات باکیفیت است - که کمک زیادی به جذب و حفظ بازار و اعتماد مشتری می کند. . طراحی لوگوی شرکت کار ساده ای نیست، پس لطفا این کار را به افراد غیر حرفه ای نسپارید.

لوگو فروشگاهی

طراحی لوگو فروشگاهی یکی از کاربردی ترین و مرتبط ترین انواع لوگو است. همانطور که از نام این لوگو پیداست، طراحی لوگو فروشگاهی هویت و برند فروشگاهی را در بر می گیرد که خدمات و محصولات خود را به مصرف کنندگان ارائه می دهد و در تمامی خدمات خود اعم از طراحی لوگو فروشگاه اینترنتی، طراحی لوگو فروشگاه. طراحی لوگو وب سایت موبایل، فروشگاه، اپلیکیشن طراحی لوگو می تواند از برند شما به گونه ای استفاده کند که برای مصرف کنندگان به یاد ماندنی تر شود.

بهترین شرکت طراحی لوگو در کرمان

شرکت اسپرلوس به عنوان بهترین شرکت طراحی لوگو در کرمان با بیش از یازده سال سابقه کار با تیم متخصص و حرفه ای با مناسب ترین قیمت برای برندینگ و کسب و کار شما و با بهترین کیفیت ممکن خدمات ارائه می دهد.

انواع لوگو و کاربردهای آن

لوگو تصویری :

یک آیکون یا لوگو مبتنی بر گرافیک است که تصویر برند را در ذهن مخاطبین یاددآور می شود.


طراحی لوگو تایپ یا لوگو نوشتاری:

طراحی لوگو تایپ یا لوگو نوشتاری شکل نوشتاری عنوان یک برند است و یک لوگو مبتنی بر فونت است که تنها بر نام یک کسب و کار تمرکز دارد.
از آنجا که تمرکز بر روی نام شما خواهد بود، باید یک فونتی طراحی شود که ماهیت آنچه را که کسب و کار شما انجام می دهد را در بر گیرد.


مونوگرام :

مونوگرام یا حرف نماد، شکل گرافیکی حرف یا حروف ابتدایی عنوان تجاری یک برند است.
با دیدن منوگرام عنوان برند در ذهن مخاطب یاددآور می شود.


لوگو ترکیبی :

از ترکیب عنوان برند و لوگو ( نماد تجاری با نشانه نمادین یک برند ) به دست می آید.
از آن جا که یک نام با تصویر مرتبط است،  لوگو ترکیبی یک انتخاب همه کاره است، با ترکیب عنوان برند و لوگو، با یکدیگر برای تقویت نام تجاری خود کار می کنند.برای استعلام قیمت لطفا تماس بگیرید.


لوگو نمادین :

لوگوهای نمادین متشکل هستند از یک متن در داخل یک نماد یا آیکونی که مربوط به یک عنصر تصویری است.
مانند پیکسل های تزئینی، مدال ها و درجات است هم چنین این لوگوها ظاهری سنتی دارند که می توانند تأثیر قابل توجهی داشته باشند.
بنابراین اغلب آن ها برای بسیاری از مدارس، سازمان ها یا سازمان های دولتی انتخاب می شوند.


لوگو شخصیتی :

مهم ترین عنصر بصری این دسته، وجود شخصیت ها یا کاراکتر نمادین برند در آن ها است، شکل گیری این شخصیت ها غالبا مرتبط با تاریخ برند است.

بهترین طراح لوگو و لوگو تایپ در کرمان

بهترین شرکت طراحی لوگو در کرمان کدام است؟ چطور بهترین شرکت را شناسایی کنیم؟.

طراحی لوگو یک کار کاملا تخصصی می باشد که هر شرکتی نمی تواند آن را به خوبی انجام دهد. طراح لوگو باید مهارتی بی نظیر داشته باشد که بتواند در طراحی موفق عمل کند. درنتیجه اصلا نمی توان به افراد بی تجربه یا افرادی که تجربه کمی دارند اعتماد کرد. با توجه به این موضوعاتی که گفته شد برای طراحی لوگو در کرمان به شما توصیه می شود که بهترین شرکت (اسپرلوس) را انتخاب کنید.

تعرفه ( قیمت ) طراحی لوگو در سال 1401

قیمت طراحی لوگو طیف گسترده ای دارد و اگر شما در صنعت طراحی گرافیک نیستید، ممکن است گیج شوید که چه قیمتی منطقی است زیرا قیمت طراحی لوگو متفاوت است.
برای طراحی لوگو نیازمند تیمی حرفه ای هستید تا در این زمینه به شما کمک کند.
اسپرلوس تاکنون موفق به طراحی لوگو برای شرکت ها و صنف های مختلف شده است. دیگر نگران طراحی لوگو خود نباشید.  عرفا تعرفه یا قیمت لوگو بر اساس طرح، حوزه کاری و میزان ساعت طراحی شده بستگی دارد.

تفاوت آرم و لوگو

لوگو در واقع نمادی هست که برای معرفی شرکت و موسسه ای طراحی می شود. و در جهت برندینگ موثر است.

ولی نماد یک طرح گرافیکی است که نمایانگر و توصیف کننده جمله یا کلمه و مفهومی است مثل نمادهای راهنمایی و رانندگی.

سوالات متداول

قیمت طراحی لوگو به صورت استاندارد طبق نرخ انجمن طراحان گرافیک ایران اعلام می شود. گروه های حرفه ای طراحی لوگو معمولا هزینه های طراحی لوگو را بر اساس زمان، تلاش، سطح کار ، میزان انرژی مصرفی و حرفه ای بودن درفرآیند طراحی لوگو تعریف می کند.

اولین نتیجه استفاده از لوگوهای استاندارد و لوگوهای حرفه ای این است که تاثیر مثبتی در ذهن مخاطبین و مشتریان شما بگذارد. لوگو هویت یک برند است و به طور غیرمستقیم شخصیت برند را در ذهن مشتریان شکل می دهد. پیشنهاد ما برای اینکه بتوانید یک شخصیت کاری بسیار ایده آل در ذهن مخاطب داشته باشید جدا از بحث طراحی لوگو، طراحی سایت و داشتن یک سایت حرفه ای است که اسپرلوس به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت در کرمان، بهترین خدمات را به شما ارائه میدهد.

پاسخ به این سوال به عوامل زیادی بستگی دارد. اما به طور کلی می توان گفت که اگر برند شما فقط در ایران وجود دارد و کار می کند و مخاطبان شما فقط ایرانی هستند و خواهند بود، بهتر است یک لوگوی فارسی بسازید. در غیر این صورت، طرح لوگوی انگلیسی را در انتخاب خود اضافه کنید.

پس از تایید نهایی سفارش لوگو به مدت 3 تا 7 روز کاری طراحی لوگو شما طول خواهد کشید. البته در صورت تاخیر در پیگیری کار از سمت کارفرما ممکن است این زمان طولانی تر می شود.

تماس با ما