الکامپ کرمان 1402

نمایشگاه الکامپ کرمان 1402 | توضیحات کامل + اخبار و اطلاعیه ها

اخبار, وبلاگ

نمایشگاه الکامپ کرمان برگزار نمی شود

تعلیق نمایشگاه الکامپ کرمان

ضمن عرض تسلیت به هموطنان عزیز به ویژه هم استانی های عزیز در استان کرمان،به اطلاع می رسانیم،با توجه به حادثه دردناک اخیر و شهادت زائران مزار شهید سلیمانی در حادثه تروریستی 13 دی ماه،نمایشگاه الکامپ کرمان به صورت موقت به حالت تعلیق درامده است.شرکت اسپرلوس ضمن ابراز همدردی با داغ دیدگان و مجروحان حادثه،تاریخ مجدد برگزاری نمایشگاه الکامپ کرمان را مجددا اطلاع رسانی می نماید.

 

 

بر اساس مطالعات و پژوهش‌ها، برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی نقش مهمی در رشد و توسعه کسب و کارها ایفا می‌کند و باعث شناخته شدن برندها و افزایش درآمدزایی و فروش آن‌ها می‌شود. از طرفی نمایشگاه‌ها، انگیزه کسب و کارها برای تولید محصولات رقابتی و سبقت گرفتن از رقبا را افزایش می‌دهند و در نهایت بازار را پویاتر و قوی‌تر می‌کنند. یکی از نمایشگاه‌های تخصصی کشور که در سال‌های گذشته نقش مهمی در رشد و توسعه کسب و کارها و تولید محصولات رقابتی ایفا کرده، نمایشگاه الکامپ کرمان (ELECOMP) است.

در ادامه این مطلب تصمیم داریم در مورد نمایشگاه الکامپ کرمان صحبت کنیم و نقش این نمایشگاه در رشد و توسعه صنایع الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک در استان کرمان را توضیح دهیم. همچنین در پایان مقاله درباره حضور شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی اسپرلوس در این نمایشگاه و محصولات آن صحبت خواهیم کرد. در صورتی که شما هم به حضور در نمایشگاه الکامپ علاقه‌مند هستید و می‌خواهید از جدیدترین تحولات حوزه کامپیوتر و تجارت الکترونیک در کشور آگاه شوید، پیشنهاد می‌شود که این مطلب را از دست ندهید.

آشنایی با نمایشگاه الکامپ کرمان و رسالت آن

نخستین بار سال 1369 بود که نمایشگاهی به نام «نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر، برق، الکترونیک و ارتباطات ایران» فعالیت خود را در تهران آغاز کرد. در آن دوران، این نمایشگاه هر ساله برگزار نمی‌شد؛ ولی مسئولان، حداقل 2 سال یکبار آن را برگزار می‌کردند. 10 سال بعد بود که صنعت برق تصمیم گرفت از این نمایشگاه جدا شود و برای خود نمایشگاه گسترده و مستقلی برگزار کند. دیری نگذشت که صنعت مخابرات هم تصمیم به استقلال گرفت و نمایشگاهی تحت عنوان «تلکام» برگزار کرد.

با جدایی صنایع برق و مخابرات، صنایع کامپیوتر، الکترونیک و تجارت الکترونیک گرد هم آمدند و نمایشگاه «الکامپ» را بنا نهادند. تا سال 1379 این نمایشگاه را «شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران» به تنهایی برگزار می‌کرد؛ ولی از سال 1380، بخش خصوصی هم وارد میدان شد و برای برگزاری این نمایشگاه مشارکت کرد. چند سال بعد، دولت تصمیم گرفت برگزاری این نمایشگاه را به صورت کامل به بخش خصوصی واگذار شد. در حال حاضر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، هر ساله این نمایشگاه را به صورت منظم برگزار می‌کند.

پس از گذشت چند سال، علاوه بر تهران، کلان‌شهرهای کشور هم تصمیم گرفتند برای شرکت‌ها و کسب و کارها، نمایشگاه الکامپ برگزار کنند و برگزاری نمایشگاه الکامپ کرمان دقیقاً نتیجه چنین نگرش و تفکر نوآورانه‌ای است.

نمایشگاه الکامپ کرمان، کلیه شرکت‌ها، کسب و کارها و استارتاپ‌های حوزه رایانه، الکترونیک و تجارت الکترونیک را شامل می‌شود و بیزینس‌های فعال در این عرصه‌ها از کرمان و سراسر کشور در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.

نمایشگاه الکامپ کرمان در 19 تا 22 دی‌ماه سال 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب شرق در شهر کرمان برگزار می‌شود. در حال حاضر تعداد زیادی از کسب و کارها، استارتاپ‌ها و شرکت‌های معتبر فعال در زمینه تجارت الکترونیک و کامپیوتر در این نمایشگاه ثبت نام کرده‌اند و در سال جاری، نمایشگاه پرشوری را در شهر کرمان شاهد خواهیم بود.

شرکت‌ها چگونه می‌توانند در نمایشگاه الکامپ کرمان حضور پیدا کنند؟

نمایشگاه الکامپ کرمان

در صورتی که قصد دارید به عنوان یک شرکت یا استارتاپ در نمایشگاه الکامپ کرمان شرکت و محصولات و خدمات خود را عرضه کنید، به صفحه پیش ثبت نام نمایشگاه الکامپ کرمان مراجعه و ثبت نام خود را نهایی کنید. در این صفحه می‌توانید متراژ غرفه مورد نظر خود را نیز مشخص کنید. قیمت حدودی برای اجاره هر متر مربع غرفه در این نمایشگاه 800 هزار تومان اعلام می‌شود.

شرکت تخصصی اسپرلوس در نمایشگاه الکامپ کرمان شرکت خواهد کرد

 

شرکت اسپرلوس به صورت تخصصی در زمینه طراحی سایت در کرمان، سئو، دیجیتال مارکتینگ، ارتباط با مشتریان، برنامه‌نویسی و طراحی گرافیک فعالیت می‌کند. این شرکت تخصصی از سال 1389 به صورت مداوم در کرمان و سایر شهرهای ایران خدمت‌رسانی کرده و هم‌اکنون نیز با قدرت بیشتر به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد.

شرکت اسپرلوس تصمیم دارد که در نمایشگاه الکامپ کرمان شرکت کند و در این نمایشگاه، از یکی از محصولات جدید خود به نام «کاتالوگ دیجیتال» پرده بردارد. کاتالوگ دیجیتال، ابزاری آنلاین است که به مشتریان این امکان و اختیار را می‌دهد محصولات کسب و کارها را به صورت آنلاین مشاهده کنند و محصول مورد نظر خود را مستقیماً و از طریق کاتالوگ، سفارش دهند.

شرکت تخصصی اسپرلوس در روزهای 19 تا 22 دی‌ماه در نمایشگاه الکامپ کرمان حاضر خواهد بود. در صورت تمایل به بازدید از غرفه این مجموعه، می‌توانید به سالن باستانی پاریزی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب شرق در شهر کرمان مراجعه کنید. مجموعه اسپرلوس، مشتاق دیدار مشتریان و علاقه‌مندان در نمایشگاه الکامپ است.

آیا فقط شرکت‌های واقع در کرمان می‌توانند در نمایشگاه الکامپ کرمان شرکت کنند؟

سوالی که بسیاری از افراد و شرکت‌ها مطرح می‌کنند این است که نمایشگاه الکامپ کرمان، فقط پذیرای شرکت‌های واقع در کرمان است یا شرکت‌های واقع در سراسر کشور می‌توانند در این نمایشگاه شرکت کنند؟ در پاسخ باید بگوییم که هیچ محدودیتی برای شرکت در این نمایشگاه وجود ندارد و شرکت‌ها و استارتاپ‌های رایانه و تجارت الکترونیک از سراسر کشور می‌توانند در این نمایشگاه حضور یابند.

مزایای نمایشگاه الکامپ کرمان برای شرکت‌ها و استارتاپ‌ها

شرکت در نمایشگاه الکامپ کرمان مزایای مختلف و متنوعی برای شرکت‌ها و استارتاپ‌ها به همراه دارد. در ادامه این بخش از مقاله تصمیم داریم چند مورد از مزایای نمایشگاه الکامپ برای شرکت‌ها را بیان کنیم:

1. برندسازی و ارتباط با مخاطبان هدف و مشتریان

اولین و مهم‌ترین مزیت شرکت کردن در نمایشگاه الکامپ کرمان، برندسازی و برقراری ارتباط با مخاطبان هدف و مشتریان است. در صورتی که شرکت شما در زمینه تجارت الکترونیک و کامپیوتر فعالیت می‌کند، باید بدانید که از 19 تا 22 دی‌ماه 1402 تعداد زیادی از مخاطبان هدف و مشتریان شما در نمایشگاه الکامپ حضور پیدا می‌کند. در نتیجه شما می‌توانید با حضور در نمایشگاه، آن‌ها را با برند، محصولات و خدماتتان آشنا کنید.

2. افزایش فروش محصولات و خدمات

یکی دیگر از مزایای شرکت کردن در نمایشگاه الکامپ کرمان، معرفی محصولات و خدمات به مشتریان و مخاطبان هدف و عقد قرارداد فروش و درآمدزایی است. خوش‌بختانه مشتریان از سراسر کشور در این نمایشگاه شرکت می‌کنند و شما به عنوان عرضه‌کننده محصولات و خدمات مختلف می‌توانند از فضای نمایشگاه استفاده کنید و به درآمد برسید.

3. راهی عالی برای بازاریابی و تبلیغات

با شرکت در نمایشگاه الکامپ کرمان، در واقع دارید به بهترین شکل برای کسب و کار خود بازاریابی و تبلیغات می‌کند. هدف از بازاریابی این است که مشتریان و مخاطبان هدف از حضور برند شما آگاه شوند، محصولات شما را ببینند و اقدام به خرید کنند. نمایشگاه الکامپ، راهی عالی برای بازاریابی و تبلیغات برای کسب و کار و باعث ماندگاری برندتان در ذهن مشتریان می‌شود.

نمایشگاه الکامپ کرمان؛ فضایی عالی برای معرفی برندهای نو و رقابت بهترین‌ها!

نمایشگاه الکامپ کرمان 1402

در این مقاله تلاش کردیم با نمایشگاه الکامپ کرمان آشنا شویم و مزایا و رسالت این نمایشگاه را به صورت مختصر و مفید بیان کنیم. در صورتی که شما هم کسب و کاری با محوریت کامپیوتر، الکترونیک و تجارت الکترونیک دارید و در پی برندسازی، خدمت‌رسانی و افزایش فروش محصولات و خدمات خود هستید، پیشنهاد می‌شود که در این نمایشگاه ثبت نام و حضور پیدا کنید.

نکته‌ای که در مورد نمایشگاه الکامپ کرمان وجود دارد این است که بیزینس‌های مشهور و برندهای شناخته‌شده‌ای از سراسر کشور در این نمایشگاه حضور خواهند یافت و شرکت در این نمایشگاه به هیچ عنوان محدود و منحصر به شرکت‌های واقع در استان یا شهر کرمان نیست.

در صورتی که تمایل به شرکت در این نمایشگاه دارید و می‌خواهید به عنوان شرکت، استارتاپ یا کسب و کار در این نمایشگاه شرکت کنید، کافی است به وب‌سایت kermanelecomp.ir مراجعه کنید با ارائه مدارک، ثبت نام خود را نهایی کنید.

یکی از شرکت‌های تخصصی که در این نمایشگاه شرکت می‌کند، مجموعه اسپرلوس است که در زمینه طراحی سایت ، سئو و دیجیتال مارکتینگ در کرمان و سایر شهرهای ایران فعالیت می‌کند و قصد دارید که در این نمایشگاه از محصول جدید خود تحت عنوان «کاتالوگ دیجیتال» پرده بردارد.

این نمایشگاه 19 تا 22 دی‌ماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب شرق (شهر کرمان) برگزار می‌شود. در صورت تمایل به حضور در این رویداد و کسب اطلاع از روند بازار فناوری اطلاعات می‌توانید از ساعت 15 تا 21 در این نمایشگاه شرکت کنید.

 

 

 

 

نظرات

10 نظر

 • حانیه مهرابی

  آخرش معلوم نشد کی برگزار میشه؟

  • A

   هنوز خیر هر خبر جدیدی درباره نمایشگاه الکامپ 1402 کرمان دریافت بشه در همین صفحه قرار میدیم ممنون از همراهیتون با اسپرلوس

 • محمد سعیدی

  سلام
  ممنون از اطلاع رسانی و توضیحاتتون

 • مونا نصیری

  برای بازاریابی و تبلیغات عالیه

  • A

   بله قطعا همینطوره،نمایشگاه الکامپ کرمان 1402 بعد از دو سال برگزار میشه و شرکت ها و استارتاپ های زیادی منتظز این فرصت برای معرفی خود بوده اند. شرکت اسپرلوس نیز یکی از این شرکت هاست.ما در انتهای سالن باستانی پاریزی غرفه شرکت اسپرلوس منتظر حضور گرم شما هستیم.

 • آیدا پورنامدار

  قطعا به غرفه اسپرلوس در این نمایشگاه سر میزنم تا با کاتالوگ دیجیتال و دیگر محصولات اسپرلوس آشنا شم

 • محمدرضا کاظمی

  حتما به غرفه اسپرلوس در نمایشگاه الکامپ کرمان سر میزنم، چون تیم اسپرلوس رو به عنوان یه تیم متخصص و متعهد قبول دارم.