درباره ما

هر آنچه که بهتر است درباره ما بدانید

شرکت اسپرلوس در چند نگاه

پشتیبانی سه ماهه رایگان

شرکت اسپرلوس به منظور حمایت و پشتیبانی از مشتریان، به اعتبار اعتمادی که نسبت به حسن انجام کار وجود دارد؛ پس تحویل پروژه درخواستی مشتری، به مدت سه ماه به صورت کاملا رایگان در زمینه های ارتقای پروژه در محدوده ذکرشده در قرارداد، تصحیح و ویرایش پروژه ارائه شده و همچنین رفع خطاهای موجود از آنها حمایت می کند.

مقرون به صرفه بودن قیمت خدمات

شرکت اسپرلوس با توجه به درون زایی و اتکا به نیروهای خودساخته توسط شرکت، خدمات درخواستی مشتری را در بالاترین کیفیت و نازلترین تعرفه های موجود -در مقایسه با قیمت رایج خدمات- ارائه می دهد و از این حیث بسیار مقرون به صرفه برای مشتریان محسوب می شود.

اولویت خواستهمشتریان

نیروهای شرکت اسپرلوس در هر پروژه ضمن داشتن مهارت کافی در زمینه های مختلف اولویت اجرایی را خواست و سلیقه مشتری قرار می دهند و با ترسیم کامل آنچه را که مشتری درخواست می کند خدماتی کاملا مشابه و طبق میل مشتری تحویل خواهند داد.

دورهیتخصص ها

کادر اجرایی به منظور تحقق کامل خواست مشتری، از نیروی های متخصص و متبحر در تمامی زمینه ها شامل وب، اندروید، چندرسانه ای و… تشکیل شده تا آماده پذیرش هرگونه خدماتی از جانب مشتری باشد.

هلدینگ هوشمند اسپرلوس

شرکت آینده سازان فناوری هوشمند اسپرلوس (سهامی خاص) ملقب به شرکت اسپرلوس با پشتوانه تجربه 8 سال کار در حوزه فناوری اطلاعاتِ 4 نفر مهندس کامپیوتر و یک نفر کارشناس مدیریت در اردیبهشت ماه 1397 رسما در کرمان آغاز به کار کرد.

در واقع شروع کاری تیم موسس شرکت به سال 1394 و غیر رسمی آن به سال 1389 بر می گردد، که از سال 89 فعالیت خود را به عنوان تیم محسن نت شروع نمودند و سال 94 به عنوان شرکت فرا رایانش هما اسپرلوس به فعالیت خود رسمیت بخشیدند، اما تغییر کاربری شرکت (از کاربری مسئولیت محدود به سهامی خاص) و دیگر مسائل موجب گردید شرکت دیگری به اسم «آینده سازان فناوری هوشمند اسپرلوس» ثبت و تاسیس نمایند.

شرکت در حال حاضر دارای ۸ نفر نیروی ستادی و ۱۲ نفر نیروی برنامه نویس به صورت تمام وقت  می باشد و تاکنون بیش از ۴۰ پروژه نرم افزاری وب، ۱۵ پروژه نرم افزاری موبایل و ده ها پروژه چند رسانه ای شامل طراحی گرافیک (لوگو، بروشور، بنر، کاتالوگ، جلد کتاب، پوستر و …) و طراحی سه بُعدی (تور 360درجه، واقعیت افزوده و …) را به انجام رسانده و توانسته است ده ها مشتری از سراسر ایران از جمله تهران داشته باشد.

شرکت پالیز

فروش نرم افزار

♦ موسسه آبا ♦

آموزش ببینید و استخدام شوید

باشگاه برنامه نویسان ♦

تربیت نیروی متخصص شما

کافه استاد

مرجع آموزشی آنلاین دانشگاهی

مجوعه شرکت های دانش بنیان رها

شرکت مهندسی رها از سال ۱۳۷۵ در زمینه های فن آوری اطلاعات و ارتباطات و آموزش شروع به فعالیت نمود و در سال ۱۳۷۹ آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای تاسیس نمود و سپس با ادغام چند شرکت دیگر اکنون بصورت مجموعه ای متشکل از چند شرکت در حوزه های :

  • فاوا (فناوری اطلاعات و ارتباطات)
  • انرژی و محیط زیست
  • برق
  • مدیریت و صنایع
  • عمران و معماری
  • نرم افزار

هیئت مدیرهشرکت اسپرلوس

مهرناز فرهی مقدم

♦ عضو هیئت مدیره ♦

علیرضا ضیاالدینی

♦ عضو هیئت مدیره ♦

محسن حقیقی

♦ عضو هیئت مدیره ♦

محمدحسین موحدی

♦ نائب رئیس هیئت مدیره ♦

محمدحسین افضلی

♦ رئیس هیئت مدیره ♦

تیم کاری شرکت اسپرلوس

محسن حقیقی

♦ مدیرعامل ♦

محمدحسین افضلی

♦ مدیر فروش ♦

شیما محیاپور

♦ مدیر داخلی ♦

امینه شهابی

♦ مدیر رسانه ♦

علی طهرانی زاده

♦ سرپرست بین الملل ♦

سجاد اسدی

♦ سرپرست موبایل ♦

مسلم اسدی

♦ سرپرست وب ♦

سیدحسام تهامی

♦ سرپرست پروژه ها ♦

مژده کاظمیان

♦ برنامه نویس ♦

زینب خاکستانی

♦ برنامه نویس ♦

سجاد آروین

♦ برنامه نویس ♦

میلاد خالقی

♦ برنامه نویس ♦

الهام زراعت

♦ مسئول دفتر ♦

الهه سادات سیدی

♦طراح ♦