• خانه
  • /
  • برنامه نویسی پرتال

برنامه نویسی پرتال

چرا باید یک وب سایت داشته باشیم؟

آیا شما می توانید 24 ساعته در دسترس مشتریان خود باشید؟ قطعا خیر!!!  اما با برنامه نویسی پرتال وب سایت شما به عنوان نماینده شما می تواند به صورت 24 ساعت شبانه روز در اختیار مشتریان سازمانی شما باشد، عدم حضور شما در این حوزه  مساویست با از دست دادن حجم وسیعی از بازار کار و سپردن به رقبای خود .

portal

پورتال یا پرتال مسئله این است:

شاید شما هم برای اولین بار که قصد نوشتن کلمه portal رو به فارسی داشته اید به شک افتادید که کدام حالت کلمه درست است؟؟؟؟ پورتال یا پرتال…… خیلی سریع به شما بگوییم که هر دو حالت صحیح می باشد اما ترجیح ما نوشتن آن به صورت پرتال می باشد. 🙂

ما این واژه را در ابزار گوگل ترندز نیز بررسی کردیم تا ببینیم کدام حالت کلمه سرچ بیشتری را در میان کاربران دارد و با این نمودار روبرو شدیم. که سرچ پرتال در تاریخ 6 تا 29 فروردین 1401 بیشتر بوده است.

پورتال یا پرتال

پرتال یا پورتال چیه ؟

کلمه Portal  در فارسی به معنی درگاه یا ورودی هست  که معمولا اکثر سایت ها برای معرفی خدمات انلاین خودشون از کلمه درگاه برای این منظور استفاده می کنن . پورتال ها در واقع  همون وب سایت هایی هستند که خیلی از ماها به صورت معمول و روزانه به خیلی از انها سر میزنیم . مثل پورتال های سازمانی ، پرتال بیمه ، پورتال بانک و ….

پرتال ها با هدفی خاصی که از قبل مشخص شده نوشته میشن و معمولا زمان آماده شدن آنها نسبت به سایر وب سایت ها طولانی تر هست. در واقع این هدف مشخص ایجاب می کنه تحلیل بررسی ها دقیق تر انجام بشه و زمان لازم برای برنامه نویسی پورتال ها هم طولانی تر بشه. پورتال ها فقط با هدف اطلاع رسانی یا انتشار اخبار  نوشته نمیشن ، بلکه انواع مختلف اطلاعات، سرویس های خدماتی آنلاین مختلف ، انواع سامانه های ارتباطی و اطلاع رسانی ، مدیریت کاربران و هر چیزی که سازمان بهش نیاز داره  تا بتونه خدمات فیزیکی خودش رو به صورت آنلاین ارائه بده در پرتال ها می تونه وجود داشته باشه. برنامه نویسی پرتال در کرمان یا برنامه نویسی پورتال در کرمان 😊 با توجه به نیاز مشتری و عوامل موثر دیگر، خدمت شما ارائه می گردد.

برنامه نویسی پورتال

فرق پورتال با وب سایت چیه؟

همونطور که در بالا گفته شد پرتال ها در واقع همون وب سایت هستند ولی نکته مهم اینه که یه پورتال خدماتی فراتر از یک وب سایت عادی رو به کاربر ارائه می‌ده . به عنوان مثال وب سایت های مثل  بیمه‌ها،  بانک‌ها ، شرکت های خصوصی ، شهرداری ها و یا سازمان‌های دولتی مثل یک وب سایت خبری ساده عمل نمی کنند ، امکانات و خدمات خاصی که در این وب سایت ها ارائه میشه باعث میشه ما به دید یک مجموعه بزرگ آنلاین به پرتال ها  نگاه کنیم. پس ما برای داشتن یک وب سایتی که قرار است نیازهای یک سازمان رو برآورده کنه  نباید دنبال یک شرکت طراحی وب سایت بگردیم  ، بلکه باید جایی رو پیدا کنیم که  که راهکارهای سازمانی رو ارائه بده یا به عبارتی ارائه کننده پورتال های سازمانی باشد.

در واقع پرتال ها در بسیاری از مواقع خیلی با سایت ها معمولی متفاوت هستند و شاید مقایسه این دو کاملا اشتباه باشه. پورتال ها معمولا توسط یک تیم خبره که سال ها در زمینه برنامه نویسی تجربه و مهارت کسب کرده اند تولید می شود مثل تیم برنامه نویسی اسپرلوس ولی سایت های معمولی می تواند توسط افراد یا شرکت های مختلفی که بسته به نوع برنامه نویسی و زبان آن و پیچیدگی آن است متفاوت باشد.

هرچند که طراحی سایت هم یکی از مهمترین فعالیت های شرکت برنامه نویسی اسپرلوس می باشد.

خدمات برنامه نویسی پرتال اسپرلوس چگونه است؟

خدمات طراحی سایت (مانند طراحی سایت در کرمان) و برنامه نویسی پرتال (طراحی پورتال)، با توجه به نیازهای مشتری، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده صورت می پذیرد. در بعضی از موارد يک وب سايت زيبا به تنهايي کارساز نيست و برای موفقيت در تجارت بايد بتوانيد ارتباط قوي تری با بازديدکنندگان خود داشته باشيد. 

ما مي توانيم علاوه بر اينکه سايت زيبايی برايتان طراحی مي کنيم و با متدها و تیریک های سئو سایت شما را در میان هزاران رقیب خود بالا بکشیم ، همراه آن نرم افزار مديريت محتوای وب یا پورتال مطابق با نیاز های شما برنامه نویسی کرده و ارائه دهيم تا بتوانيد به سادگی و با چند کليک، سايت عظيم خود را مديريت کنيد. اطلاعات را بدون داشتن دانش فنی به روز کنيد و محصولات و خدمات خود را بر روی وب سايتتان به سادگی و با کمترين هزينه به فروش برسانيد و با توجه به فعالیت هایی که در زمینه مدیریت ارتباط با مشتری در کرمان انجام داده ایم میتوانیم خدماتی فوق العاده در زمینه crm و باشگاه مشتریان به شما ارائه دهیم.🙂

تماس با ما